PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki dla początkującego ?



Czesiu
17-09-07, 22:57
Witam, mam 16 lat, 186 cm wzrostu, ćwiczę od 3 miesięcy, jestem chudzielcem :D (ważę ~60 kg) . W ciągu ćwiczenia bez żadnych odżywek zyskałem 3 centy w bicepsie ( 25 - 28 xD), ~20 kg siły na klatkę (37kg-55kg), przybrałem jakieś 5, czy 7 kg (ważyłem 55 kg).

Zastanawiam się nad zakupem jakieś najprostszej kreatyny lub innej odżywki dla początkujących. Proszę o poradę i informacje ile może to kosztować, co mogę kupić, czego nie powinienem kupować, czy już teraz opłaca się coś wziąć czy jeszcze z tym poczekać?

marcello18
17-09-07, 23:05
zakup zwyklego gainera, jakies bialko do tego, jak narzie nie ołaca brac sie kreatyny, a jesli potem na nia sie zdecydujesz to napoczatek monohydrant...Gainer xxl polcem z treca-paczka na miesiac ok 100-120zł, bialko ostrovia wpc ok 72 zł za 1,8kg -takze na miesiac.Jesli pomogłem przyznaj soga:))

Street Fighter
17-09-07, 23:06
Najlepszym rozwiązaniem będzie gainer mas XXL lub jeśli masz więcej hajsu MEGA MASS ten drugi naprawdę jest wart swojej ceny .Kreatyny nie bierz bo jeszcze za wcześnie im, później weźmiesz tym będzie lepszy efekt.

damiano
18-09-07, 11:41
nie rozumiem cie jak idzie wszystko dobrz to nie biez odzywek.poczekaj az bedziesz mail zastoj.nie napisales czy masz jakas diete bo wszyscy ci pisza zebys wziol gajnera jak gajner jest uzopelnieniem diety.mysle ze jak juz bedziesz mial zastoj wez osbie kreatyne mono,do tego kompleks witamin z apteki nie musisz kupowac jakis drogich.i postaraj sie o diete.dzieki diecie duzo zyskasz.