PDA

Zobacz pełną wersję : To głupota



...Mateusz...
01-05-06, 11:14
Jka juz pisałem odzywki i inne dopingi to głupota... mieśnie rosna bądź co bądź w nineturalny sposób... a wszystko co wbrew naturze obraca sie przeciw człowiekowi...

tomek.
01-05-06, 11:34
piszesz post w suplach wiec napisz mi coś więcej o skutkach ubocznych supli bo ciekawy jestem

MADOX
01-05-06, 11:38
suplementy to twoje dodatkowe zrodło potzebnych skladnikow odzywczych podczas stosowania dietki , czesto to jest poprostu "jedzenie w proszku"koksy oczywiscie sa nienaturalnym wspomagaczem przyrostow miesni

Litwin25
01-05-06, 11:50
Niektóre koksy pochodza z naturalnych źródeł,np.piervvszy testosteron povvstał przez zmielenie bychych jąder,czyli z naturalnych zasobóvv;p.A co do odżyvvek to jest to chemia,ale czasami jest potrzebna,bo nie jestesmy vv stanie dostarczyc odpovviedniej ilości np.białka z pożyvvienia.VVyobrazasz sobie co dvvie godziny jesc posiłek vvysokobiałkovvy np.tuńczyka?Raz że to sie nie przetravvi a dvva że można jakiejs choroby sie nabavvic od zbyt dużej ilości nieprzetravvionego pożyvvienia.

vold
01-05-06, 11:54
Jka juz pisałem odzywki i inne dopingi to głupota... mieśnie rosna bądź co bądź w nineturalny sposób... a wszystko co wbrew naturze obraca sie przeciw człowiekowi...


Masz racje Mateuszku , ja jem tylko chleb z masłem i rosne jak na drożdzach. :mrgreen:

MADOX
01-05-06, 12:16
voldemort, dobre i jak z przyrostami co , napewno wielkie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pudzian 18
01-05-06, 14:34
rozwalaja mnie niekture posty , skąt sie biorą tacy ludzie !!

MADOX
01-05-06, 15:33
...Mateusz..., a jaka masz stycznasc z siłownia ile cwiczyles juz w swoim życiu

...Mateusz...
01-05-06, 15:40
Nie cwicze w ogóle bo jestem zadowolony ze swojego wyglądu... nie mam kompleksów... Chodzi mi o to że zarcie tabletek to głupota bo skoro takie sa naturalne to dlaczego nie zjeść ich np. w pełnoziarnistym chlebku, margarynce, rybce, jajeczki... itp.
A skoro trzeba było zjeść tego duzo to sam fakt swiadczy ze to nienaturalne... wiec niezdrowe!! :twisted:

Jose
01-05-06, 17:14
wez sie juz lepiej pozegnaj z tym forum bo nie wnosisz na nie nic ciekawego a jedynie wywolujesz zbedne dyskusje ktore jeszcze do jakis klotni moga doprowadzic a tego nie chcemy tutaj..
pozdrawiam

Łukasz89
01-05-06, 23:16
skoro dla nie go niezdrowe to niech nie je... nikt mu nie karze. Trzeba pamiętać że naturalne możliwości po jakimś czasie kończą się a wtedu trzeba sięgnąc po mono poźniej po jabłczan, estry , staki itd. Pozatym podaj dokładnie czemu uważasz że suple są nizdrowe. uzasasnij swoją wypowiedź

MADOX
01-05-06, 23:27
...Mateusz..., jak bys poszedł na siłownie i pocwiczył troche to wtedy sie możesz wypowiadac czy to jest głupota czy nie oki dobra koniec proponuje aby to ktos zakonczył

Jose
02-05-06, 02:39
ktos czyli mod...
temacik zamykamy ;)

axmax
02-05-06, 13:24
po co zakładać takie głupie posty w tym dziale, jest przecież Hydepark. Pozatym coś mi się wydaje, że nigdy nie ćwiczyłeś, nie przeczytałeś ani jednej informacji o suplementacji, diecie i treningu a zabierasz głos!!

Jose
02-05-06, 13:53
a znalazles sie tu tylko dlatego ze ktos Cie zaprosil bo z kulturystyka masz zero wspolnego...

vince
02-05-06, 15:39
...Mateusz..., jak nie masz zielonego pojęcia w tym temacie to sie nie wypowiadaj, śmieszą mnie tacy ludzie jak ty, nigdy w zyciu nie mieli styczności z tematem suplementacji a najwiecej wiedzą, kierujesz sie bezpodstawnymi stereotypami, choćbym moją babcie słyszał..
ps. pewnie stwierdzisz że białko w proszku jest niezdrowe bo sztuczne, jak byłeś krasnal to nie jadłeś nigdy bebiko, albo innych kaszek w proszku...??

gangster
03-05-06, 10:57
Wszyscy niecwiczacy maja takie poglady na odzywki,nie zrozumieja,ze pozniej staje sie to to podstawą po treningu i diecie.