PDA

Zobacz pełną wersję : Mięśnie brzucha - pomoc



Rambo17
17-09-07, 22:08
Witam wszystkich. Mam 17 lat. Mam mały problem otóż chciałbym powiększyć swoje mięśnie brzucha, żeby było je widać. Na razie na brzuchu widać sam tłuszcz Próbowałem już szóstki weidera ale z marnym skutkiem gdyż po 6 dniach nie wytrzymywałem i musiałem przerwać bardzo bym prosił o pomoc w doborze ćwiczeń które dam radę przejść, albo jakąś dietę zaproponujecie jestem otwarty na propozycję z góry dzięki
Pozdro

lo3
17-09-07, 23:30
Nie wytrzymałeś jak większość śmiałków. Jeśli masz tam tłuszcz to aż tak dużo mysle, że by Ci nie dała. Może najpierw rower, bieganie, aby spalić fat, i jakiś inny trening na brzuch? W podwieszonych masz różne treningi:)


.../Za tydzień zaczynam a6w ;p

Seweryn11
19-09-07, 16:40
Dieta rowerek i a6w tylko powoli równo zwiększaj obciążenie a i czy co dzień to robiłeś i po ile

Sruba
19-09-07, 21:07
istnieje jeszcze taki trening na brzuch jak abs mysle ze on jest troche mniej meczący od a6w ! wiec poczytaj o nim ! a bieganie i dobrze ulozona dieta tez ma doze znaczenie jesli chcesz sie dorobic "kaloryfera" :)

ubermas
19-09-07, 22:51
Jak dla mnie a6w to pryszcz. A ABS II to rzeznia jakich malo. Napewno wykonywalem dobrze a6w, wiec wiem co pisze. Sprobuj robic wlasnie abs, a zobaczysz co to jazda. Unoszenia nog do klatki w ziwisie...rulez

Rambo17
20-09-07, 20:01
Dzięki za porady od dzisiaj zaczynam biegać i abs. a co do diety to jaką proponujecie? przechodziłem już kopenhadzką ale już jej nie chcę bo nie lubię szpinaku :/

hans87
20-09-07, 21:21
Jak dla mnie a6w to pryszcz. A ABS II to rzeznia jakich malo. Napewno wykonywalem dobrze a6w, wiec wiem co pisze. Sprobuj robic wlasnie abs, a zobaczysz co to jazda. Unoszenia nog do klatki w ziwisie...rulez

Ubermas, a masz kaloryfer po aerobicznej 6 weidera?
p.s. odpowiedz na mojego posta "jak rozłożyc siły" :P