PDA

Zobacz pełną wersję : Właściwa waga?



exclusive
30-04-06, 22:06
Elo. Problem jest taki, ze mam 176cm i ważę 70kg . To dobrze za duzo czy jak? Moj cel treningu to masa, ale jakos przytylem na tej diecie ale jakis wynikow nie mam w treningu lepszych :( . Dodam ze przytylem 10kg od wrzesnia.

kuchcik_crm
30-04-06, 22:09
To dobrze za duzo czy jak? sam musisz wiedziec ile chcesz wazyc... według mnie waga optymalna...moze byc troche wiecej... ;)

tomek.
30-04-06, 22:24
waga nie jest wyznacznikiem

patrz jaki masz poziom tłuszczu i jak to wyglada...

exclusive
30-04-06, 22:31
no ogolnie nie mam duzo go. tylko mam lekki brzuch. jak zjem czy cos. ale nie duzy. chcialem przybrac na masie ale go zgubic, propozycje?

tomek.
30-04-06, 22:39
wiekszosc ma problemy z wydetym brzuchem

musisz mieśnie brzucha wzmocnic i nie przejmowac sie tym

a jak jesteś bez koszulki to napinaj brzuch :mrgreen:

Jose
30-04-06, 23:15
po treningu silowym pobiegaj troche lub zastosuj jakies inne cwiczenia aerobiczne to troche z brzucha tluszczy powinienes zgubic...
pozdro

hachi
30-04-06, 23:24
albo biegaj rano przed sniadaniem

zizu
01-05-06, 01:22
Witaj na forum.
Dokladnie tak jak mowi Hades, waga nie jest wyznacznikiem,patrz w lustro! i sam ocenisz czy to duzo czy nie.


Moj cel treningu to masa, ale jakos przytylem na tej diecie ale jakis wynikow nie mam w treningu lepszych . Dodam ze przytylem 10kg od wrzesnia.

chodzi ci o masie miesniowa? czy o tluszcz?
chcialem przybrac na masie ale go zgubic, propozycje?

bardzo dokladna dieta na mase.

vold
01-05-06, 08:22
Najważniejszy jest CEL, jak ty chcesz wyglądać jeśli twoim celem jest masa to musisz sporo masować bo twoja waga jest troszke mała.