PDA

Zobacz pełną wersję : nitroblon



GRYZLI
16-09-07, 22:04
Co myslicie na temat nitroblonu zastanawiam sie czy kupic. Biore teraz gajnera i kreatyne.

Kakashi
16-09-07, 22:11
no to chyba nie chcesz tego brac od razu po tym jak skonczysz brac kreatyne??

GRYZLI
16-09-07, 22:13
to co bys radzil po kreatynie

Kakashi
16-09-07, 22:15
jesli chodzi o wszelakie podobne kreatyny nic:D
musisz odczekac mniej wiecej tyle ile trwał cykl na kreatynie i potem mozesz wziac nitrobolon:D nie wiedze przeszkód:D a jaki chcesz wziac?

Punisher
16-09-07, 22:18
O ja koleś, myślisz że kreatynę można sobie ot tak brać, raz to raz to i tak ciągle?Nie chciałbym być twoimi nerkami...
Po każdym cyklu kreatynowym regeneracja! Z supli to głównie aminokwasy i uzupełnienie diety gainerami lub odżywkami białkowymi.

ewerest2
16-09-07, 22:50
O ja koleś, myślisz że kreatynę można sobie ot tak brać, raz to raz to i tak ciągle?Nie chciałbym być twoimi nerkami...
Po każdym cyklu kreatynowym regeneracja! Z supli to głównie aminokwasy i uzupełnienie diety gainerami lub odżywkami białkowymi.

w zupełności sie zgadzam... a z tego co piszesz koleś to wygląda jakbys był dopiero na pierwszym cyklu, wiec za nitrobolon sie nawet nie bierz jeszcze... zrób z 2 cykle mono, 2 tcm, 2 kre-alkalyn i wtedy weź sie za nitro :P

Kakashi
16-09-07, 22:56
:| chyba zes troche przesadził z iloscia tych cykli przed nitro...ja bym spokojnie na 3 cykl juz umiescił nitro!!

ja na moj 4 biore animal m-stak + kre-alkalyn do tego gainer olimpu mct i jakiestauryny i witaminki:D wiec nitro na 3 jak znalazł:D

Punisher
17-09-07, 15:05
:| chyba zes troche przesadził z iloscia tych cykli przed nitro...ja bym spokojnie na 3 cykl juz umiescił nitro!!

ja na moj 4 biore animal m-stak + kre-alkalyn do tego gainer olimpu mct i jakiestauryny i witaminki:D wiec nitro na 3 jak znalazł:D
Wcale nie przesadził, NB2 jest bardzo mocny...