PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie



szczepek_90
16-09-07, 20:24
poniedzialek:
klata,plecy,nogi
sroda:
biceps,triceps,barki
piatek:
klata,plecy,nogi
poniedzialek:
biceps,triceps,barki
itd.

Mam 17 lat ćwicze miesiąć po wakacyjnej przerwie przed wakacjami jakies pół roku kumpel znalazł taki plan na jakims forum i chce tym ćwiczyć i właśnie niewiem czy taki plan da lepsze efekty niż normalny plan w ktorym karzda partia ćwiczona jest raz w tygodniu Mi sie wydaje że ten trening jest dla bardziej zaawansowanych.

hans87
16-09-07, 21:36
Poniedziałek: klatka, triceps
Wtorek: plecy, biceps
Środa: wolne
Czwartek: barki, kaptury
Piątek: uda, lydki
Sobota: wolne
Niedziela: wolne

Ten trening jest dla glupich, a nie dla bardziej zaawansowanych. Nie można ćwiczyć w dniu treningowych 2 dużych partii (klata z plecami) Ćwicz dana partie raz w tygodniu, planem jaki Ci napisalem wyzej. Pozdro

ps. o efekty sie nie martw, jak bedziesz mial dobry plan na mase to bedzie dobrze.

szczepek_90
16-09-07, 22:02
Poniedzialek:

1. Klatka:
- wyciskanie hantli na skosie 4x 12-8
- wyciskanie na ławce 4x 10-6
- rozpietki na bloczkach (brama) 4x 10-8
2. Biceps:
- uginania ze sztanga lamana 3x 10-6
- uginania z hantlami 3x 10-6
- uginania na modlitewniku z linka wyciagu 3x 10-6
ŁYDKI
-wspiecia ze sztanga na kolanach 5x max


ŚRODA

1. Barki:
- wyciskanie sztangii zza karku 5x 12-6
- unoszenia na boki hantli 5x 12-8
- sztrugsy 4x 10-8
2. Triceps:
- wyciskanie waskim uchytem 3x 10-6
- franc. wyciskanie hantli 3x 10-6
- sciaganie liny oburacz na wyciagu 3x 10-6

+brzuch


PIATEK


1. PLECY

-przyciąganie linki wyciagu do brzucha 4x12-6
-przyciaganie linki wyciagu zza kark 4x12-6
-wiosłowanie hantlą 4x15-8

2. Uda:
- przysiady 4x 12-6
- prostowanie nog na maszynie 5x12-6

3. Lydki:
- wspiecia ze sztanga na kolacach 5x max
- wspiecia na maszynie stojac 5x max

Taki plan dobry jest?

Kakashi
16-09-07, 22:10
hans87 mylisz sie ze nie mozna bo jesli jestes bardzo zaawansowany i bierzesz odpowiednie srodki to zeby klatke cwiczyc na super serie to tylko i wyłacznie z plecami:D sam arnold tak cwiczył:) tylko tak jak mowie^^ ODPOWIEDNIE SRODKI ktore przyspieszaja regeneracje miesni itp ^^

co do szczepek_90 nie ćwiczyc jednego dnia pleców i nog bo to bardzo obciaza kregosłup a jestes jeszcze dosc młody:D

jesli chcesz cwiczyc 3 dni rób raczej:

klatka + tric
plecy+kaptury + bic
barki + nogi

szczepek_90
16-09-07, 22:24
A jakby zmienił miejscami tyko plecy z barkami to też by mogło byc? Bo jakos polączanie klaty z tricepsem mi niepasuje

Kakashi
16-09-07, 22:26
no jesli wolisz robic
klata bic
plecy tric
to juz twoj wybór:D duzo osób tez takie połaczenie stosuje wiec musi byc ono dobre:D ale plecy z barkami koniecznie:D pozdro:^^

poza tym nie mozesz tak duzej parti cwiczyc pod koniec miesiaca...chyba tylko nogi sa wyjatkiem bo podczas wiekszosci innych parti wogole nie biora udziału i nie sa tak wyczerpane:D

hans87
16-09-07, 22:28
[quote=radar;67701]hans87 mylisz sie ze nie mozna bo jesli jestes bardzo zaawansowany i bierzesz odpowiednie srodki to zeby klatke cwiczyc na super serie to tylko i wyłacznie z plecami:D sam arnold tak cwiczył:) tylko tak jak mowie^^ ODPOWIEDNIE SRODKI ktore przyspieszaja regeneracje miesni itp ^^

No wiesz radar, jakąs wątpie zeby kolega byl z tych zaawansowanych i mial dostęp do takich środków regeneracyjnych jak Schwarzeneger:P radzil bym zeby cwiczyl normalnym planem na mase, a efekty tez bedą. Tylko musi sobie chlopak odpowiednio ten plan ułożyć. Pozdro

Kakashi
16-09-07, 22:57
wiem wiem o co Ci chodziło:D i sie z toba zgadzam ^^ tylko taka ciekawostka z mojej strony ze to nie dla debili tylko dla ekpertów:D