PDA

Zobacz pełną wersję : Klatka piersiowa...



Street Fighter
16-09-07, 01:12
Wiec tak z miejsca mówię ze szukałem i czytałem tan temat: http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=5760

ale nie znalazłem tam odp na moje pytanie.Mianowicie mięsień klatki piersiowej po lewej stronie (ten od serca)jest większy od tego po prawej...Próbowałem robić przerwy ale i tak stan ten sie utrzymuje i nie wiem co robić by były równe ...Pomóżcie plis

Kakashi
16-09-07, 01:55
aby wyrównac klatke piersiowa zamiast cwiczyc sztanga cwicz hantlami przez pewien okres powinno to pomoc ale nie wiem co wy wszyscy macie takiego fioła na punkcie symetrycznosci...ja tez mam nierówne uda bicepsy i klatke i jakos nie przeszkadza mi to bo wiem ze prawie kazdy ma takowe nierównosci:D pozdro;D

gangster
16-09-07, 12:50
Kiedys mialem wiecej w prawym bicepsie a teraz mam wiecej w lewym,w lydkach mam az 1cm roznicy,chyba dlatego ze mialem ta lewa noge w gipsie.

Sruba
16-09-07, 13:52
aby wyrównac klatke piersiowa zamiast cwiczyc sztanga cwicz hantlami przez pewien okres powinno to pomoc ale nie wiem co wy wszyscy macie takiego fioła na punkcie symetrycznosci...ja tez mam nierówne uda bicepsy i klatke i jakos nie przeszkadza mi to bo wiem ze prawie kazdy ma takowe nierównosci:D pozdro;D
Radar ma racje wiekszosc ludzi ma tak ze bardziej rosnie prawa lub lewa strona ciala, nie ma sie czym przejmowac :) a jedyne rozwiązanie zeby byly rowne jesli sie juz tak dzieje to przestac cwiczyc i oczekiwac na zwiodczenie miesni :) wlasnie wracam po 2 letniej przerwie do treningu i tez mnie to czeka licze na to ze tym razem bardziej urosnie prawa strona zeby sie wyrownala z lewą hehe :)

Street Fighter
16-09-07, 15:34
Uuu wielkie dzięki za odp trochę mnie to uspokoiło ;P a co do ćwiczeń hantlami to jakie mam ćwiczenia wykonywać ?? rozpiętki ? więcej serii robić tą słabsza stroną?

wara
17-09-07, 15:27
rozpietki wyciskania poziom gora dol wszystko co robisz sztanga mozesz zastapic hantlami

Sruba
23-09-07, 11:34
stosuj sie do odpowiedz na Twoje pytanie uzytkownika o nicku wara ! dobrze chlop pisze :)

HuGsoN
27-09-07, 21:43
Miałem taki problem. Pomogło wyciskanie sztangielek na płaskiej oraz skosie.

TomekŁDZ
30-09-07, 12:58
Dokładnie ja miałem tak samo potrenuj klatke sztangietkami prze pewien okres i będzie gites sprawdzone. :)