PDA

Zobacz pełną wersję : kto stosuje diete a kto nie??



lucko89
15-09-07, 13:46
kazdy kto tu zajzy niech pisze czy stosuje jakiekolwiek diety podczas masowania niech pisze czy je normalnie czy stosuje diety i jkaie sa tego efekty!!!

pw
15-09-07, 14:40
stosuje się do zasad odżywiania, diety nie stosuje

Rozważasz opcje czy sobie opduścić że taki temat założyłeś?? :)

dexter
15-09-07, 15:07
narazie nie stosuje i jem wszystko, a mimo to poziom tłuszczu jaki mam to 7,8% hehe. w najbliższej przyszłosci mam zamiar ułożyc sobie diete i wrzuce ją do oceny

wara
15-09-07, 16:00
jem wszystko w ogromnych ilosciach oczywiscie teraz nie jem fastfoodow i slodyczy i jest git pazdziernik zaczynam 'diete'

lo3
15-09-07, 16:08
Jes of kors ;]

lucko89
16-09-07, 14:12
stosuje się do zasad odżywiania, diety nie stosuje

Rozważasz opcje czy sobie opduścić że taki temat założyłeś?? :)

zbieram poprostu opinie!!bo tak sie zastanawiam bo kazdy mi mowi ze zem po tej redukcji tak wysech moze i po czesci to prawda bo nogi,plecy,tylek suche rece tez ,ale wkurza mnie brzuch ktory mi ku... puszy bo rano jest git a potem gorzej ale ciul!!!

to piszcie czy jak wcinacie duzo to was nie zalewa tluszczem i czy kiedys zescie stosowali diete to czy efekty lepsze podczas diety czy jak wcinacie duzoooooo!!!

pw
16-09-07, 14:32
Jestem ekto i jem bardzo dużo, ze względu na duzę zapotrzebowanie staram się spożywać dużo tłuszczy i nie unikam znacznie tłuszczu nasyconego

Masa mi idzie powoli ale jednak coś się łapie, z brzuchem mam jedynie taki problem że nie widać mieśnia nic nie odstaje, zresztą widać na fotkach które kiedyś wrzuciłem, przy redukcji zwiększam aktywność i ujmuje trochę racji jednak przeważnie opieram się na siłce w połączeniu z aerobami, teraz będzie to HIIT

lucko89
16-09-07, 15:55
a czy przy masie wykonywac aeroby bo raczej ja jestem chyba endo!!??

czy lepsze efekty beda z dieta czy bez??

milosc309
17-09-07, 17:07
z dietą pewnie bedą lepsze, w końcu po to ona jest :)

lucko89
18-09-07, 21:20
a jezeli masowania przekroczy sie swoje zapotrzebowanie i dalej sie jest glodnym to co wtedy????????????

lucko89
18-09-07, 21:21
a jezeli podczas masowania przekroczy sie swoje zapotrzebowanie i dalej sie jest glodnym to co wtedy????????????

pw
18-09-07, 21:31
To znaczy że albo nie przekroczyłeś tego zapotrzebowania albo jesz za mało posiłków ilościowo
bądź jeszcze mało objętościowo wysokokaloryczne (słodycze)

Ja stawiam że nie dostarczasz tak jak trzeba wszystkiego i stąd uczucie głodu

Vegeto86
18-09-07, 21:48
Kazdy cwiczacy powaznie na silowni stosuje diete jesli chce cos osiagnac co za pytanie