PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka Pytan...



Maniek1983
15-09-07, 01:58
Siemka, mam kilka pyatn zwiazanych z treningiem... a wiec wlasnie skonczylem 6 tyg treningu ogolnorozwojowego i teraz kilka pytan, ktore dla was beda napewno banalne ale nie dla mnie.
-waze 76 przy 183 cm wzrostu i generalnie chce przytyc jakies 5 kg(na poczatek mi wystarczy, trenuje 3 razy w tygodniu) czy dam rade to zrobic samym treningiem czy powinienem sobie pomoc bialkiem?
- czy powinienem brac bialko z kreatyna dla lepszego efektu, a jak nie to z czym? jak podacie konkretne nazwy produktow to bylbym wdzieczny :)
- generalnie moim celem jest zbudowanie sylwetki wiec czy powinienem robic wiele powtorzen mniejszym ciezarem czy moze mniej ale za to wiekszym?
- mieszkam w angli i w silce na ktora chodze jest mnostwo maszyn, w sumie na kazda partie ciala po kilka, co mysliscie o cwiczeniu na maszynach, powinienem ich unikac czy nie ma to wiekszego znaczenia?
- czy moge robic brzuch na kazdym treningu i czy robic go na poczatkku czy na koncu?
Narazir to tyle :)
z gory wielkie dzieki za odp

sławo
15-09-07, 10:40
no samym treningiem to jeszcze nikt nie przytył

jak wiesz żeby przybrać na wadze trzeba jeść -te 5-6 posiłków na dzień
żeby przybrać potrzebna zatem będzie dieta masowa

jeśli dopiero zaczynasz to nie łap się za kreatyne
pozwól wykorzystać to co masz w swoim organizmie
za jakieś pół roku przy jakiś zastojach możesz wtedy za nią sięgnąć

jeśli chcesz zdobyć trochę masy to powinieneś ćwiczyć właśnie odwrotnie niż napisałeś

co do ćwiczeń na maszynach
uważam że lepsze do ćwiczeń na masę są ćwiczenia na wolnych ciężarach
ale za to na maszynach jest bezpieczniej

co do brzucha jak najbardziej powinieneś ćwiczyć je po każdym treningu

możesz jak najbardziej wspomagać się białkiem

więcej jak brać białko w stosownym do tego dziale
to samo z dietą

Maniek1983
16-09-07, 02:06
wielkie dzieki za odp.
Ok, wiec powinienem robic mniej wiekszym, czyli trening na mase.

sławo
16-09-07, 09:08
zgadza się