PDA

Zobacz pełną wersję : codzienne jedzenie, jogurty hot dogi no może nie tylko codzinne :p



milosc309
14-09-07, 19:36
Mam pytanie waże bardzo mało bo jakieś 65KG przy wzroście 185 mam 16lat.
I myśle czy jedzienie dużej ilośći jogurtów pomoże mi przybrać na masie? jem około 2dziennie duże jogobella i specjalnie nie widze różnicy.
Oczywiście nie jem ich na siłe czy coś, po prostu przyjemność z pożytecznością chciałem połaczyć.
Lubie też jedzenie typu pizze czy hot dogi, z tego co słyszałem to nie jest to specjalnie polecane, ale czy pomoże mi to w jakiś sposób przybrać na masie ?

Jest mi bardzo trudno przystosować sie do jakiejś konkretnej diety, a jak bym tak na tym mógł pociągnąć i dało by mi to dobry efekt to było by na prawdę świetnie.
Chciał bym dojść do około 75KG.....
Wiem że najlepsza była by dieta ale jestem ciekaw po prostu czego starać się jeść więcej aby przybierać na masie.
Dobrze by było jak by to były jakieś jedzienia na szybko np dania w 5min, sajgonki czy coś (wiem żę to nie ma nic wspólnego, ale to był tylko głupi przykład :lol: )

Lukasz_L
14-09-07, 22:26
Zadje mi sie, ze nie. Niestety, to by bylo za latwe :). A przybierzesz pewnie tluszczyku itp. Poczekaj na opinie doswiadczonych kolegow. Dzisiaj otrzymalem odpowiedz na swojego posta(gangster), ze przy cwiczeniu z poczatku bez specjalnej diety widac efekty, ale pozniej bez dobrej diety trudno. Co do jogurtow to sam nie wiem. Na forum czytam, zeby jesc, w necie na stronce, zeby raczej unikac...

lo3
14-09-07, 22:57
Na masie możesz nabrać, ale niekoniecznie mięśniowej ;] Rozumiem, że jesz trzy posiłki dziennie plus dwa jogurty? Jogobelle mają po 500g netto. Napewno lepiej żebyś jadł takie jogurty, a nie np: zapychał się batonami, czipsami itp.

milosc309
15-09-07, 18:39
Luklasz L tak ale ja już powoli chciał bym przejść na ten etap z dietą....
lo3 Mam szybką przemiane materi i zastanawiam się, czy np cześciej ćwicząc itp nie można tej tzw tkanki tłuszczowej w tkankę mięśniową zamienić ?

Ogólnie mówiąc to od takich posiłkow jak wymieniłem cofam się ? czy po prostu lece do przodu ale wolniej ? i czy znacznie wolniej ?

Ikar
15-09-07, 19:10
te 2 jogurty mozesz jesc ale hot dogi sobie odpusc.
musisz jesc produkty wysoko weglowodanowe i wysoko bialkowe a nie tluszczowe :)
tutaj masz tabele kaloryczna http://kulturystyka.bajo.pl/1129,tabela,kaloryczna.html i zobacz sobie co jesc
np piersi z kurczaka z ryzem, twarogi i takie tam nie musisz odrazu ukladac rygorystycznej diety poprostu jedz to co trzeba a nie opychaj sie wlasnie takimi hot dogami
p.s. uzupelnij profil- bedzie nam latwiej tobie pomagac :D

lo3
16-09-07, 00:22
Rozumiem, że chcesz zamienić tkanke tłuszczową na mięśnie?

pw
16-09-07, 07:29
Odpuść sobie, raz na tydzień/miesiąc można sobie zrobić dzień wolny a nie tak często

milosc309
16-09-07, 09:47
p.s. uzupelnij profil- bedzie nam latwiej tobie pomagac :D
Profil uzupełniłem, dzieki za tą tabelke bo jest super tam rozpisane :)


Rozumiem, że chcesz zamienić tkanke tłuszczową na mięśnie?
No tak jak by heh chodzi mi o to czy spalając tą tłuszczową zyskuje jakieś mięśnie, myśle że raczej nie, ale czy na pewno?

A co do jedzenia szybkiego to z tego co widze lepiej już iść na jakieś sajgonki niż na hot doga bo tam ryżu kupe itp.