PDA

Zobacz pełną wersję : Chudy - nabranie masy!



ThaMaster
13-09-07, 20:15
Witam,

jestem początkujący i w związku z tym mam kilka pytań ;) Mam 17 lat, ok. 180cm wzrostu i w granicach 60kg wagi :/ Chciałbym zacząć trening na masę, ale do dyspozycji mam jedynie hantle (niewielkie obciążenie), poziomą ławke do ćwiczeń, drążek i ewentualnie mogę robic pompki - czy z takim "sprzętem" da się coś zrobić? :) Jeśli mam jakąś szanse na nabranie masy to możecie podać przykładowe ćwiczenia jakie mam wykonywać przy takim sprzęcie i przy mojej wadze? Byłbym bardzo wdzięczny również, gdybyście napisali dobraną dietę (bo to chyba najważniejsze!)

Z góry dzieki.

dexter
13-09-07, 20:37
wszystko znajdziesz w podwieszonych

ThaMaster
14-09-07, 16:50
Nie sądzę! Wszystkie posty o tematyce zwiększeniu masy dotyczą różnych ćwiczeń. Ja niestety ćwiczenia mogę wykonywać na ławce prostej z sztangą (max. obciążenie 60-70kg), hantlami, podciąganiu na drążku. Nic inengo nie mam do dyspozycji!

Wilku33
14-09-07, 19:27
napisz DOKŁADNIE jaki masz sprzet to moze ci cos wymyśle..
nudze sie akurat :P

ThaMaster
14-09-07, 20:17
Ławka prosta (pozioma - bez możliwość regulowania!) ze sztangą z obciążeniem 60-70kg + hantle(niewielkie obciążenie) + drążek :)

Wilku33
14-09-07, 23:47
jak chcesz zeby cos z tego było to musisz dokupic sobie jakies hantle, najlepiej same gryfy do hantli, i nie wiem jak z obciążeniem, jak ci wystarczy 70 kg to ok.
zrób sobie tak:
pon: plecy
wt:barki, biceps
czw:nogi
pt:klatka, triceps
jutro ci napisze dokładnie jakie cwiczenia, bo teraz nie mam zbytnio czasu