PDA

Zobacz pełną wersję : Ruski Metanabol 16 lat



Siergiej1991
12-09-07, 16:45
Witam
Mam pewne pytanie dotyczace ruskiego metanabolu. Prowadzilem dzisiaj dyskusje z moim kumplem ktory ma 16 lat. Strasznie sie chwalil ze bierze ruska mete. Chcialem wiedziec czy w tym wieku moze mu ona strasznie zaszkodzic? Jakie moga byc tego efekty? hhhmmm! A jezeli juz bierze to w jakiej dawce powinien ja spozywac (ilosc tabletek) i przez jaki okres czasu najlepiej? Dodam jeszcze ze kumpel ma okolo 67 kg wagi oraz 171/170 cm wzrostu. Pewnie bylo tu juz wiele takich postow pisanych przez takich samych gowniarzy jak ja :/ ale prosilbym o odpowiedz. Z gory Dziekuje i Pozdrawiam Siergiej1991

Ikar
12-09-07, 16:51
zdecydowanie za malo lat powinienes mu to z glowy wybic, moze zniszczyc sobie caly organizm bo pewnie nie bierze zadnych oslonek ipt nie ma clomidu na odblok normalnie żal.pl jak juz to je to niech bierze 3 tab dziennie a moze lepiej jak by bral 1 :)

Siergiej1991
12-09-07, 16:56
Szczerze mowiac jest uparty jak osiol. Moge wiedziec jakiego typu oslonki chodzi bo jest kompletnie pusty w tego typu sprawach.

Ikar
12-09-07, 19:06
sylimarol 1tab do 1 tab mety, hepatil po cyklu; zincas forte 3x dziennie zeby go nie wysypalo na twarzy;witaminki;przydal by sie magnez, tran, clomid na odblok po cyklu!! albo novaldex lecz to tez by sie przydalo na wypadek ginekomastii tych 2 nie kupi bez recepty tylko tam gdzie kupil mete, niech zrobi po mecie odrazu cykl na kreatynie hmmm zapewne o czym jeszcze zapomnialem ale... :P jak cos sobie przypomne to napisze. A tak w ogole to ile on ma tej mety ??

Zoth
12-09-07, 19:41
novaldex

nolvadex

Wiek za mały na koksy...
Co ma być celem ? Szkoda mi was bo :
1. Kolega niema odwagi sam napisać ? moge sie założyć że meta jest dla Ciebie tylko ściemniasz nie wiem czemu...
2. I tak znając życie olejesz wszystko i zaczniesz brać samą mete bez osłonek zabieracie sie za coś o czym nie macie wogóle pojęcia też byłem kiedyś taki głupi ale zmądrzałem Ty lub Twój rzekomy kumpel nie macie najmniejszego pojęcia co znaczy budzić sie z ogromnym bólem wątroby w środku nocy... weźcie sie za odżywki i suple koks jest dla rozsądnych ludzi w odpowiednim wieku... Waszym przekonaniem jest weź jedną tabletke mety to będziesz miał 50 w gale weź strzała to dojdzie jeszcze 5... Uwierz mi że to samo można osiągnąć na suplach i odżywkach... Przemyśl to jeszcze ale i tak zrobisz co Ci sie podoba bo co tam mam 16 lat to przykoksze i zaszpanuje przed kumplami...

Ikar
12-09-07, 20:02
i tak sie nie przyzna czy dla niego czy dla kolegi; ale jak robisz cykl to pamietaj o tym co wypisalem powyzej bo bez tego bedzie kiepsko z toba czy tam kolega

szperal
12-09-07, 21:24
porada odemnie dla twojego kolegi : niech wsadza sobie w dupe po 3/4tab(15/20mg) dziennie przez 4/5 tyg przy takiej masie:PP

vold
13-09-07, 08:09
Poprzestawia gospodarke hormonalną i będzie miał sporo problemów a zdobyta mase bedzie chwilowa.

Nie warto.

Młody
13-09-07, 14:34
ja jadłem metę w wieku 14-15 lat? (nie pamiętam dokładnie) masę szybko straciłem a zrobiły mi się jakieś pojebane sutki które mam do teraz po za tym masa była słabiutka bo dobrze gryfu nie umiałem trzymać jeszcze nawet. Nie warto lepjej uczyć się na błędach innych niż swoich

Siergiej1991
13-09-07, 14:38
HHHMMMM
1 Kolega mialby odwage napisac gdyby mial dojscie do internetu.
2 Ikar a tak wogole to jakie odzywki radzisz dla tatkiej osoby zamiast mety ? Najlepiej cos dobrego chociaz zeby nie bylo zbyt drogie. Mile widziany jakis link do danego suplementu, odzywki. A tej mety ma gdzies okolo 100 tabsow.

Zenek88
14-09-07, 15:12
Ja zamiast tej mety kupil bym sobie gainerka i zwykla krete z vitala i nie bylo by zbyt drogo a efekty byly by zadowalajace9jezeli inne zeczy bylyby ok)

Ikar
14-09-07, 17:55
napisz ile twoj kolega juz trenuje ?? i czy bral w ogole jakis suplementy czy odrazu za mete lapie :D

Zoth
14-09-07, 19:06
Moim zdaniem moderator powinien usuwawać takie tematy...

Siergiej1991
14-09-07, 19:38
Cwiczy gdzies od 2 lat niby ale z jaka czestotliwoscia to juz nie wiem. Mozliwe ze raz pojdzie raz nie jak to taki slomiany zapal. A z odzywkiami to kiedys porzeral kreatyne ale troszke taki szczuplutki jest

Ikar
14-09-07, 20:34
jakiegos gainera moze sobie kupic: mass xxl z trec'a; super mass z hi tec'a; gain bolic z olimpu; albo bialko + carbo polecam z hi tec'a i kreatyne po cyklu

Siergiej1991
14-09-07, 21:03
Ikar jezeli mozna to prosze o jakis link z tanimy gainerami , odzywkiami itp ?? to cos popatrzymy

Ikar
14-09-07, 21:37
gainery, wybierz wybierz jeden z nich i kup z 4-5 kg http://www.bcaa.pl/trec-mass-xxl-2000g-p-29.html?osCsid=d5cffdcefcc37713700036700b4f9d5b

http://www.bcaa.pl/olimp-gain-bolic-4000g-p-931.html

http://www.suplementy.pl/index.php?p154,super-mass-pq-3kg

a tutaj kreatyne po cyklu
http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/500
http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/manufacturers_id/30/products_id/594/products_name/hi-tec-creapure-monohydrate-500-g.html

jak podliczysz suple i tszystkie dodatki ktore trzeba kupic do cyklu na mecie zobaczysz ze kupienie takiuej metki to pikus za cene reszty zrobil byc calo roczny cykl na ruskiej :) to jest taki maly haczyk jak sie chce robic taki cykl :D

vold
14-09-07, 22:42
Koniec głupot.