PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na rzeźbe + dieta



marshall89
10-09-07, 11:40
Witam, jestem nowy użytkownikiem i mam następujący problem. Chciałbym abyście zaproponowali mi jakiś trening na rzeźbę + dietę ( wiem, że to nie forum do diet ale uznałem ze nie potrzebne jest zakładać dwa tematy ). Ważę 90kg i mam 183cm wzrostu, chciałbym spaść tak do 80-82kg. Bo te 90 to jednak trochę za dużo . Co do treningu może być męczący itp. ponieważ poddanie się czy coś bo ciężko nie wchodzi w grę, jednakże proszę nie pisać, że każdy powinien sam składać sobie trening, bo ma inny organizm itp. bo sam to nic nie złoże ja mogę go góra troszkę zmodyfikować. Co do diety to oczywiście nie każe wypisywać tutaj wielce, prosił bym nawet o link do jakiej www, chodzi tylko o to aby dieta była w miarę odpowiednia do treningu . Do treningu chciałbym dodać trening aerobiczny ( Aerobiczna 6 Weidera ) na mięśnie brzucha. Wiem, że to dobry trening wiec chciałbym go włączyć dodatkowo z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi pozdrawiam.

lucko89
10-09-07, 21:04
napisz cos wiecej o sobie podaj wymiary,wiek,wzrost,staz wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec

marshall89
10-09-07, 21:10
hmm wiek 19lat wzrost 183cm waga 90kg.. wymiary to szczerze nie wiem bo nawet nie mam czym zmierzyć, co do stażu to w sumie go brak, byłem parę razy na siłowni ale to bardziej wf raz w tygodniu co raczej nie daje efektu, a teraz chciałbym spróbować własnych sił ale z planem itp. chodzi aby trochę poprawić sylwetkę i stracić te parę kg. nie wiem co jeszcze mógłbym napisać.. więc ?

lucko89
10-09-07, 21:13
to nie rzezba,bo nie masz co rzezbic tylko musisz redukcje zastosowac!!wiem cos o tym:p

1.zapisz sie na silke
2.zrob przez 2miechy ogolnorozwojowy
3.aeroby w duzejjjj ilosci
4.dieta,dieta to podstawa

5.jak pomoglem daj soga