PDA

Zobacz pełną wersję : proszę o poradę



pitbull73
09-09-07, 21:09
Witam! Bardzo proszę o pomoc. Po długiej przerwie zaczynam ćwiczyć na siłowni. Mam 34 lata 170cm i aktualnie dobijam do setki z wagą!!!. Ze starej sylwetki zostało tylko trochę barków i plecy. Reszta to, a szczególnie brzuch.
Mam karnet open: siłownia+sauna, z której zamierzam korzystać codziennie.
Mam plan taki aby na siłownie chodzić 3x w tygodniu, natomiast codziennie korzystać z sauny i ćwiczeń na..., no właśnie mam do wyboru rower, bieżnie. Nie wiem co będzie lepsze. Jakie ćwiczenia na brzuch, chodzi o pozbycie się piłeczki bo tu mam największe gruzy. Nie bardzo również wiem jak korzystać z sauny. Co do diety to mam zamiar stosować dietę o niskim indeksie glikemicznym,ryby ,chude mięso, legawa. Nie wiem tylko jaką stosować gramaturę posiłków 170cm/96kg, żeby przynosiło efekty. Jakie suplementy stosować do ćwiczeń i co na spalanie tkanki tłuszczowej.
Proszę Was o pomoc w celu rozwiania moich wątpliwości.

Zoth
09-09-07, 21:29
Hmm według mnie:
1. 6 razy w tygodniu na siłke nie 3
2. możesz spróbować też a6W jak dasz radę da się to robić w domu...
3. Co do sauny skoro masz karnet to korzystaj jak nie umiesz napewno na miejscu ktoś Ci to wyjaśni w końcu za darmo nie płacisz...
4. Co do zastanawiania sie czy bierznia czy rowerek to sprawa jest prosta weź oba ;] jak nie dajesz rady to raz to raz to wszystko wpływa na inne partie mięśni...
5. Co do diety napisz w dziale dieta a co do supli to dział Odżywki i suplementy...
6. Zapisz sie na jakieś sporty walki tak na marginesie to bardzo dobry sposób na zgubienie kilogramów... nie musi być koniecznie box chociaż moim zdaniem to najlepszy spalacz tłuszczu ;]

Ps:Skoro miałeś przerwe to przez pewien okres najlepiej chudź 3 razy tak jak napisałeś na siłke ;]

Młody
10-09-07, 20:01
nie wolno chodzić na saune codziennie sauna strasznie męczy organizm możesz zasłabnąć w końcu od tej sauny w środku jak będziesz w środku sam .................. ? (dodaj sobie w te kropki i odpowiedz) sauna max raz na tydzień 30min (2x15min jednego dnia po 15min lodowaty prysznic i znowu 15min i lodowaty prysznic).