PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebne Na Gwałt!



aruss1991
09-09-07, 20:33
Siema wszystkim. Mam pewien problem, mianowicie zastanawiam sie czy po cyklu na kretynie Kre-Bolic, moge bezposrednio bo skonczeniu wziasc sie za normalny monohydrat, którego jeszcze nie brałem, czy cos mi to da?, czy mam odczekac kilka tygodni, jak jest podane na kilku str internetowych? prosze o szybka odpowiedz, z góry dzieki. POzdro

Punisher
09-09-07, 20:41
Zrób przewę conajmniej tyle ile trwał cykl, bo ci nic nie da, a może tylko popsuć nerki.

m@bi
09-09-07, 21:12
j/w zrob przerwe min 4 tyg :)

kox
09-09-07, 22:18
Zrób przewę conajmniej tyle ile trwał cykl, bo ci nic nie da, a może tylko popsuć nerki.
popsuc nerki hehe :D:D watrobe tez niech sie zregeneruje

Punisher
09-09-07, 22:29
popsuc nerki hehe :D:D watrobe tez niech sie zregeneruje
ehh... :cry:

Kasa313
11-09-07, 07:10
przerwa ruwna cyklowi...

Diler !
11-09-07, 11:58
Siema wszystkim. Mam pewien problem, mianowicie zastanawiam sie czy po cyklu na kretynie Kre-Bolic, moge bezposrednio bo skonczeniu wziasc sie za normalny monohydrat, którego jeszcze nie brałem, czy cos mi to da?, czy mam odczekac kilka tygodni, jak jest podane na kilku str internetowych? prosze o szybka odpowiedz, z góry dzieki. POzdro Moze to bym odradzil...mam cos dla Ciebie.Jesli jestes zainteresowany podlacz sie

Kakashi
11-09-07, 14:14
ta na kreatynie watrobe posuc...widze ze kox ma tyle pojecia o odzywkach co moja babcia:D

odczekac tyle co trwał cykl poza tym głupia sparawa ze najpierw nie wiołes mono:D pozdro

kox
11-09-07, 23:09
jeśli masz problemy z nerkami to możesz odczuwać ból po kreatynie. także zdrowe osoby po dużych dawkach kreatyny (40g-50g dziennie) mogą odczuwać bóle nerek. Ale przy zdrowych nerkach, przestrzeganiu dawkowania oraz piciu minimum 2 litrów wody dziennie, Twoje nerki poradzą sobie z kreatyną bez problemu.
Ale jak już ktoś powiedział wcześniej lepiej zapytać specjalisty (chociaż osobiście mam złe doświadczenia z lekarzami). watroba to jakby takie <labolatorium> w organizmie czlowieka ktora wylapuje wszystkie toksyny.. czytalem ze nawet plusz w wiekszych dawkach moze obciazyc watrobe.. weiec kreatyna przyjmowana w nadmiernych ilosciach tez obciaza:D

tomek.
12-09-07, 19:37
diler żebyś bana nie wyłapał za takie podpisy

ps. pisz na forum jak chcesz coś doradzić to więcej osób skorzysta

nowin
12-09-07, 20:10
ale kto bierze 50 g kreatyny dziennie?

kox
12-09-07, 23:07
ps. pisz na forum jak chcesz coś doradzić to więcej osób skorzysta
kto ja??

tomek.
13-09-07, 06:00
pisałem do goscia co ma nick 'diler !'...

Sonny_Black
13-09-07, 14:48
Moze to bym odradzil...mam cos dla Ciebie.
tic taci jako sterydy? czy moze chcesz wpasc sprzedawajac sterydy przez internet...?