PDA

Zobacz pełną wersję : Bany...ostrzeżenia...



Jose
29-04-06, 17:59
Tak widze po dzisiejszej sytuacji jaka zaszla i po tym jak fishe dostal bana iz pod jego nickiem ledwo widac ten napis Ban... uwzam iz nalezaloby bardziej uwidaczniac taki napis aby uzytkownicy byli swiadomi iz zostala dana osoba zbanowana...
takze mysle ze jak jakis uzytkownik dostaje ostrzezenia to takze nalezaloby je pod jego nickiem wyswietlac ile ich juz ma...
oczywiscie takie jest moje zdanie i czekam na wasze opinie na ten temat...
Pozdrawiam

kuchcik_crm
29-04-06, 18:01
potwierdzam.. dobry pomysł...napis Ban powinien byc wielkosci conajmniej napisu Pomógł.. i jeszcze pogrubione powinno byc.. a zamiast Ban moze byc "Zbanowany" bedzie widoczniej :wink:

marcinczwa
29-04-06, 18:09
Jose, kuchcik_crm, ilość ostrzezenń jezt juz widoczna
co do widoczności bana to pracuje nad tym

Jose
29-04-06, 18:10
ok :)
Czekamy na rozwoj sytuacji ;)

marcinczwa
29-04-06, 18:15
jzu chyba "Zbanowany" jest widoczne:)

Jose
29-04-06, 18:17
heh to na czerwono to troche przesadziles ;)
ale teraz juz jest ok i osty tez widac :)
a wogle to mam pytanie bo nie rozumiem dokladnie o co w tych ostach chodzi... 3/6/6 co to oznacza...?

marcinczwa
29-04-06, 18:18
Jose, 6/3/6 :)
6-tyle ostrzezen dostał/3-po tyleu nie moze pisac na forum/6-ban

Jose
29-04-06, 18:22
ale jakies to skomplikowane...nie lepiej by bylo po prostu pisac
ostrzeżenia: 4
lub ostrzeżenia: 2
a jesli bylby juz zbanowany to w miejscu ostrzezen moglby byc napis:
Zbanowany

marcinczwa
29-04-06, 18:23
Jose, wiem ze takie cos było by lepsze
popracuje nad tym

zizu
29-04-06, 18:26
koles po wszystkich jechal zeby nie pisali postow, mi mowil jak mam prowadzic dzial dieta. co mam zakmykac a co nie :)) mozna bylo przewidzec co to za as byl heh, a sumie to ciesze sie ze juz go nie ma :)
pozdro

Jose
29-04-06, 18:39
heh podpinam sie do wypowiedzi wyzej... tez sie ciesze bo zaczynal wprowadzac zla atmosfere na forum... przyczepial sie do prawie kazdego a sami widzimy jaki byl naprawde...

sylwka
29-04-06, 20:33
Ale dlaczego fishe dostał bana?? przeciez mogliscie go tylko wyeliminowac z konkursu a nie od razu wyrzucac z forum :neutral: w koncu musicie przyznac, ze duzo pomogl na tym forum, pilnowal porzadku, udzielal sie regularnie i w ogole.. A moze by tak jeszcze jedna szansa?? zreszta, to nie fishe rozsylal linki, tylko jakis tam jego kumpel.. Admin podobno o tym wie!! i co zrobicie?? az zal stracic tak dobrego czlowieka jak fishe...

sławo
29-04-06, 20:36
jakoś nie smacznie by było jak by wrócił

zizu
29-04-06, 20:36
wyrzucic nie czaic sie :D
pozdro

sylwka
29-04-06, 20:40
dlaczego niesmacznie?? ale no chlopaki na pewno wam pomogl!! duzo sensownych tematow zalozyl. to bedziemy udawac ze nic sie nie stalo. moze niesmak pozostanie, ale za kilka DNI bedzie wszystko ok :) nie no, nie robcie mu tego, gadalam z nim, jest zalamany.. przeciez to nie jego wina!! dajcie mu szanse, najwyzej juz w zadnym konkursie nie bedzie bral udzialu

zizu
29-04-06, 20:43
nie ma to tamto.
daj mi jego numer gg

sylwka
29-04-06, 20:48
a po co?? ale no podobno admin wie, czemu nic nie reaguje??

zizu
29-04-06, 20:50
a po co. daj mi musze z nim pogadac
pozdr

sylwka
29-04-06, 20:56
prosze sie mowi :/ przeslalam ci prywatna wiadomosc. To jak, dacie mu szanse?? pozdrawiam

zizu
29-04-06, 21:08
dzieki :)
nie odzywa sie, a szkoda. :)
pozdro

sylwka
29-04-06, 21:16
Spoko :) Bo on pojechał lagodnie mowiac opieprzyc tego kumpla, co mu tak zrobil :) ale to widzicie mozliwosc, zeby wrocil na forum?? W koncu chyba najwiecej sie tutaj udzielal, a teraz to tu jest tak pusto...

punitor
29-04-06, 22:23
OK sylwka[/]....tylko widzisz - spamming jest uciazliwy, ale niegrożny, hacking to przestępstwo.Twierdzisz że nic się nie stało ? A oddasz ludziom ich fora, na których pisali przez lata ? Które są ...upss...były, ich własnością ?
Każdy hacker może se takiego "kumpla" wymyslić. A odżywek pewnie potrzebował dla chorej babci , co ?
Przypominam ze Twój idol byl na tym forum [b]moderatorem , a linki ze ahackowanych forow prowadziły do tego forum.A to jest przestępstwo !
Za pare dni sytuacja wróci do normy ?
Oddasz mi moje forum ? Nie ? To sie zamknij !
I odpowiada Ci konkurs w którym największe szanse na wygrana miał...przestepca ?
Włamaujący sie na cudze fora i szantażujący ludzi jesli sie tu nie zarejestrują ?
Sądzisz że jego wygrana byłaby słuszna , uczciwa i zasłużona ?
Tak chcesz promować kulturystykę ?
To gratuluję... !
Bardzo ciekawa moralność, bardzo pouczająca dla userow Forum e-kulturystyka...

punitor

Jose
29-04-06, 23:27
ja juz dziekuje temu panu...
jestem na NIE....

marcinczwa
30-04-06, 07:03
Temam zamknięty
Decyzja o zbanowaniu Fishe jest ostatyczna i nieodwołalna

MADOX
01-05-06, 00:42
no to soe chlopakdoigral