PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie ;)



pablo91prg
08-09-07, 09:05
Kupiłem sobie jakeis 2 miesiace temu białko WPC-80, niestety sytuacja zmieniła sie i nie moge cwiczyc na silowni regularnie, a w zasadzie w ogole nie moge cwiczyc. Trenuje za to pilke nozna, dosyc powaznie(4 treningi w tygodniu+ mecz). Chciałbym zapytac sie co sie stanie jezeli bede brał białko(zostało mi jakies 2,5 kg) nie cwiczac na silce a jedynie trenujac piłe? z gory dzieki za odpowiedz. A no i mam jeszcze kreatyny na jeden cykl czy poradzicie mi cos co do niej? Pewnie powiecie zebym odsprzedał te suple lecz niestety nikt nie chce odemnie tego odkupic bo juz pootwierane(wczesniej cwiczyłem i jadłem te suple). pozdro ;D

m@bi
08-09-07, 09:33
heh to jedz je :D wzmocnisz sobie nogi :) białko smiało mozesz jesc :)

pablo91prg
08-09-07, 10:37
kratyne rowniez?

Symu
08-09-07, 12:45
Białko nie wiem czy jest sens brac bo raczej jako piłkarz nie potrzebujesz go tak dużo jak ćwicząc na siłowni 1g/kg masy ciała to norma dla zdrowego człowieka. Pokryjesz to ze zwykłej diety. Co do kreatyny to niektórzy sportowcy (wiem że tenisiści) biorąw celu poprawienia wydolności lecz wtedy dawki nie jak na cyklu a np. po 2 gramy dzien lecz mono nie jest do tego celu zbyt dobre.

pablo91prg
08-09-07, 16:49
Nie no niechce zeby sie marnowało to białko bo po co ;P ale chyba jedna porcja dziennie(30-40 g) nie zaszkodzi co?

Symu
08-09-07, 16:50
Zaszkodzic na pewno nie zaszkodzi, możesz jesc zeby utrzymac forme :)

pablo91prg
08-09-07, 21:11
a tak sobie siedze i spijam to bialeczko wlasnie i naszlo mnie pytanie, co mozna dodac dla poprawienia smaku? ;D

Symu
08-09-07, 21:30
Jaki masz smak i jakie wpc?? Często słyszałem że ludzie dodaja kakako do ostrowii dla smaku i mct żeby piana była mniejsza. Kiedyś sam dosłodziłem tak gainerka i powiem że był jeszcze gorszy niż wcześniej

m@bi
09-09-07, 09:06
biało i kretke mozesz smiało jesc :P do ostrowii mozesz kakałko dodac :P ( zalezy jaki masz smak ) albo cukier he :P kretke mozesz jesc ale nie po 5gr tylko np 3 na jedna porcje :) pozdro

pablo91prg
13-09-07, 14:28
Siema mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie cos ie dizje jesli jem białko a nie cwicze anie niczego nie trenuje? dajcie jakies dopowiedzi szybko