PDA

Zobacz pełną wersję : Doradzcie!!



wojt3k90
07-09-07, 22:39
Mam pytania czy mozecie mi podac nazwe dobrych produktów z grupy
kreatyn i gainer do 50 zł... Wiem ze moze nie kupie takiej najlepszej za takie pieniądze ale jednak podajcie propozycje:)

rafalkomando
07-09-07, 22:57
gainera to szkoda kupac 1kg, czy 2 kilo do tych 50 zł, natomiast kreatyne polecam zielona vitalmaxa (jesli to pierwszy cykl) albo olimp mega caps 150 lub 300 kaps.

HuGsoN
07-09-07, 22:59
Olimp Mega caps 300.

Ikar
08-09-07, 10:06
jak na pierwszy cykl na kreatynie to vitalmax zielony. mega caps olimpa nie polecam

Symu
08-09-07, 12:41
A się udziele na tym forum :)

Kreta to kreta wal z vitala bo najtańsza.

Ikar
08-09-07, 15:54
A się udziele na tym forum :)

Kreta to kreta wal z vitala bo najtańsza.

masz super myslenie rownie mozna powiedziec komputer to komputer ten za 20 pln i za 20 tys pln taki sam ^^^^
pozdro.

Symu
08-09-07, 16:43
A jaka widzisz roznicę między mono vitala a mono olimpa bo ja tylko w cenie?? Obydwie krety to 100% mono. To samo tyczy się tego co wcześniej napisałes ''mega capsa nie polecam'' co za różnica czy kreatyna jest w capsie czy w proszku to jest to samo podane w innym opakowaniu.

Nie mówię tu o innych formach bo na tej płaszczyźnie wiadomo że jest różnica.

Ikar
08-09-07, 19:20
A jaka widzisz roznicę między mono vitala a mono olimpa bo ja tylko w cenie?? Obydwie krety to 100% mono. To samo tyczy się tego co wcześniej napisałes ''mega capsa nie polecam'' co za różnica czy kreatyna jest w capsie czy w proszku to jest to samo podane w innym opakowaniu.

Nie mówię tu o innych formach bo na tej płaszczyźnie wiadomo że jest różnica.

Napisalem ze nie polecam mega capsa bo go uzywalem i nie bylem zadowolony w porownaniu z innymi, ze na opakowaniu masz cos napisane to wiesz... na płocie tez bylo napisane...

Symu
08-09-07, 19:43
No dobra z tym mega capsem nie wiem bo nie brałem, ale brałem mono z vitala, olimpa i megabola i jak dla mnie to samo.