PDA

Zobacz pełną wersję : co radzicie???



piotrekR_91
07-09-07, 20:20
mam zamiar zaczac znowu chodzic na silownie po polrocznej przerwie,wczesniej cwiczylem ok. 1,5 roku ale z przerwami.Chcialbym przybrac nieco na masie i na sile i mam zamiar kupic jakies odzywki.Jakie byscie proponowali?Waze ok.65 kg i mam 182cm wzrostu

lucko89
07-09-07, 20:24
z tego co piszesz to jestes dosc chudy wiec najlepszy bedzie dla ciebie gainer!!!

kox
07-09-07, 20:42
wez narazie samego gainerka i do tego jakies witaminy.. + dieta. troche cie nie było na siłce wiec musisz przyzwyczaic stawy i wiezadla na nowo bo mozesz sie pozrywac.. po co brac cos wiekszego jak narazie dobrze bedzie ci szlo na samym gainerku.. pozniej proponuje jakies mono.. i bedzie git:D pozdro kolego:D

HuGsoN
07-09-07, 20:50
Trec Mass XXL 3 kg. Do tego witaminy, mogą być rozgałęzione, a jak nie masz hajsu to w aptece jakieś za 20 zł kup.

SEBAN
07-09-07, 22:33
Może być kompleks witamin w tabsach,albo samo B12z magnezem,bardzo dobre po treningu,zmniejsza zmęczenie i działa na zakwasy.50 tabsów 7,50.

kox
07-09-07, 22:42
B12 z magnezem to filomag:D dokup do tego Zincas Forte i masz domowe ZMA:D bierz w proporcji 4filomagi:2zincasy forte przed snem.. szybciej sie zregenerujesz i nie bedziesz miał tak duzych zakwasow.. jezeli pomogłem daj soga;)

Ikar
08-09-07, 13:27
wyskakujecie z witaminami cynkami jak by mial robic cykl na metce to moze w pozywieniu dostarczac. Uloz dobra diete i trening kup mass xll 5 kg i styka.

SEBAN
08-09-07, 19:55
A ty Ikar bierzesz jakies witaminy,wiesz wogóle coto jest??? Jak by nie było potrzebne,to byśmy o nich nie pisali.Pozdro!!!!

Symu
08-09-07, 21:35
Witaminki i ZMA (apteczne czy normalne) muszą byc.

Poza tym na początek do szczęścia nic nie potrzeba :)

Ikar
08-09-07, 22:53
A ty Ikar bierzesz jakies witaminy,wiesz wogóle coto jest??? Jak by nie było potrzebne,to byśmy o nich nie pisali.Pozdro!!!!

Nie nie wiem, oswiedz mnie ehh.. witaminy to podstawa u kazdego nie tulko cwiczacego i sadze ze o nich nie trzeba nawet przypominac jedna multiwitamina dziennie to przynajmniej u mnie norma poza tym dostarcza sie w pokarmach witaminy
p.s. ale jak widze takie aaa kupuj witaminy zincas to odrazu mi sie przypomina cykl na mecie albo post w dziale doping