PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana treningu-pytanie



Boomer
06-09-07, 22:07
Witam wszystkich:) Jestem tu nowym forumowiczem i mam do was ogromna prosbe-swoja przygode z silowia zaczalem juz jakis rok temu i w sumie wtedy nie wiele mialem o niej pojecia itp. chodzilem tam z kumplem i robilem jego trenig-okazalo sie ze zrobilem spora mase i sile-ale co z tego ze jestem w stanie podniesc duzy ciezar jak moje obecne cele to wyrzezbic ta mase:) i tu zwracam sie do was-czy ktos z was dysponuje juz jakims gotowym treningiem na rzezbe (dzialajacym) i jakas ulozona dieta ktora ja ewentualnie zwieksze sobie pod swoja mase ciala-no i oczywiscie czy mozecie mi doradzic w sprawie odzywek z tym zwiazanych-bo jak sami wiece na rynku jest ich wiele a ja nie nie mam ochoty byc krolikiem doswiadczalnym i mam nadzieje ze podzielicie sie ze mna swoimi pogladami i doswiadczeniami:)

Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam:)

ubermas
07-09-07, 00:00
Trening na rzezbe polega na ograniczeniu liczby kalorii o okolo 500, robisz takze powtorzenia w zakresie 16-12. Z odzywek beda ci potrzebne jakies antykataboliki jak glutamina i BCAA no i najlepeij jakies dobry izolat bialka