PDA

Zobacz pełną wersję : test+winstr



malin
06-09-07, 04:07
witam
mam takie pytano...szczerze przyznam sie,ze nei wiele wem o "koksowaniu" ale naszedl mnie pomysl na jakis cykl poniewaz kolega zaproponowal mi,ze jest w sanie zalatwic winstrol i testesteron susta (ponoc najlepszy wsrod testesteronow:) )
poszukalem troche po necie i znalazlem dwa takie cykle ktore tutaj przytocze:
1-12 Testosteron Enanthate 300mg E5D
1-6 Metandienon 30mg ED

1-10 Testosteron Enanthate 300mg E5D
5-11 Winstrol 50mg EOD

i wszystko by bylo pieknie tylko,ze zaden z tych testesteronow to nie susta.wiec pytanko,ktry z tych cykli moglibyscie mi polecic na pierwszy zykl,a moze go czyms wzbogacic no i czy moge w tych przypadakach zamaiast tych testesteronow uzyc tego susta bo tylko do niego mam dostep.Jezeli to zly pomysl to czy moglby ktos laskawie mi rozpisac jakis taki cykl....
z gory dzieki wielkie

vold
06-09-07, 11:48
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=199

malin
07-09-07, 01:02
Hej ok
a wiec stosuje sie do Twoich wskazowek i opisze co nieco na swoj temat
a wiec cwicze od okolo 3 lat z tym,ze z duzymi przerwami bo niestety jestem jaki jestem i czasami odbije mi i zacyzanm balowac..w tym roku pocwiczylem powaznie od stycznia do maja na suplach i jakies efekty byly nie powiem,pozniej zrobilem sobie przerwe i teraz leci mi juz 3 tydzien po powrocie na silke.chce zaczac cykl gdzies tak na poczatu pazdziernika.hmm..jaki cel,no to ciezko mi troche zdefiniowac.bo mam nadzieje,ze wroci mi do konca wresnia to co mialem w maju (40 biceps) i cala reszta ale moim problemem jest ze te miesnie sa troche zatluszcone,wiec chcialbym je bardziej uwidocznic no i problem numer jeden to brzuch.mam tendencje o tycia i nie moge za cholere zrzucic malej oponki na brzuchu.mam 28 lat,178 i waze 85 kg...chcialbm jkis krotki cykl,np:8 tyg. z tym ze tak jak pisalem we wczensiejszym poscie mam ten testesteron co mam i winstrol a znalazlem cykle na inne tostki i nei iwem czy moge to zastapic tym co mam a jak nie to prosze o jakas rozpiske na cykl z tym testesteronem co mam .z gory dzieki.
pozdrawiam