PDA

Zobacz pełną wersję : METANABOL - polski czy rosyjski??



_ADIN_
05-09-07, 14:45
Witam, mam dylemat czy zakupic polski czy tez rosyjski metanabol... czy jest jakas roznica np. w toksycznosci leku?

Kakashi
05-09-07, 15:29
polski metanabol jest lepszy ale cenowo tez jest róznica:D nie moge podac cen ale róznica ok 40zł moze nawet siegac 50 zł:D pozdro:D

_ADIN_
05-09-07, 15:34
dzieki za odpowiedz, cena akurat nie ma znaczenia ;)

vold
05-09-07, 20:26
Polski napewno zdrowszy, jak masz kase polecam polski chodz każdy dobry jak z pewnego źródła.

polo
07-09-07, 14:51
dlaczego zdrowszy ?? to przeciez ten sam lek tylko produkowany przez inne firmy , może być tylko inne steżenie zanizone lub podwyzone , dlaczego ruski jest bardziej toksyczny ??

wolak
07-09-07, 17:15
polski jak z pewnego zrodla to apteczniak a w ruskim jak w innych underach oprocz innych stezen chu* wie co jest dlatego moze byc bardziej toksyczny..chyba voldek o to ci chodzilo;) pozdro

Młody
07-09-07, 18:42
z tego co wiem to aktułalnie na rynku nie ma polskiej metki :P więc wybór masz uproszczony

Ikar
07-09-07, 19:43
z tego co wiem to aktułalnie na rynku nie ma polskiej metki :P więc wybór masz uproszczony

chyba masz zle info bo koles na dniach kupowal po staremu bez zniam

Młody
08-09-07, 09:32
to może nie ma dobrego :P nie wiem bo ja chcialem kupić powiedzieli mi że narazie nie ma i nie będzie przez jakiś czas może komuś zostały jakieś resztki ?

vold
08-09-07, 16:08
dokładnie chodzi o to co napisał wolak dlatego mówie że każdy dobry jak z pewnego źródła, jeśli chodzi o polski metan to jest w aptekach do bulu.

Likode
09-09-07, 13:05
z tego co wiadomo ... polska jest drozsza i zawiera mniejsze albo takie same stężenie ... ale za to ruska jest z nie pewnego źródła ... także jeżeli nie chodzi o pieniądze to radził bym kupić polską ... wg. mnie jest pewniej

Zenek88
09-09-07, 22:42
jezeli pieniadze nie graja roli to zawsze wzbieraj towar apteczny.

vold
09-09-07, 22:45
jw.

Picia_01
13-09-07, 21:43
ziom..! jest.! każdego rodzaju metka tylko trzeba mieć z kont ja zdobyć...ja mam ciągle sterydów pod dostatkiem i nie gadajcie że nie ma "Polskiej metki" bo to śmieszne...

Ikar
14-09-07, 17:59
ziom..! jest.! każdego rodzaju metka tylko trzeba mieć z kont ja zdobyć...ja mam ciągle sterydów pod dostatkiem i nie gadajcie że nie ma "Polskiej metki" bo to śmieszne...

lol czytaj uwaznie juz sobie to wyjasnilismy ze jest. Mlody widoczenie mial zle info. a ty wyskakujesz znow z takim postem ni z gruszki ni z pietruszki ;)
pozdro.

Azek
16-09-07, 12:04
Duzo ludzi ma problem ze zalatwieniem sobie sterydow. Bo nie wejdziesz poprostu do apteki i nie kupisz np. "metki", bez recepty. Wiekszosc ludzi zalatwia sobie to przez innych :P Dlatego zeby zaczac zabawe ze sterydami, trzeba miec troche znajomosci :)

Ja bralem kiedys ruska mete, z oslonkami itp. I bylem zadowolony :) Koszt wynosil bodajze 35zł/paczka (100 tabsow).

Pozdrawiam,