PDA

Zobacz pełną wersję : PROSZE pomozcie wybrac!!!



emilch
05-09-07, 02:03
Po wielogodzinnych analizach forów, ofert sklepow internetowych i cen mam juz jako taka liste odzywek ktore moglbym kupic w USA. Prosze pomozcie wybrac, co jest najlepsze i co moglbym brac od razu po przerwie wakacyjnej lub w przeciagu kilku miesiecy.

Po 1 jaki typ supli powinienem wziac (22 lata, 182 cm, ok 80 kg; dotychczasz tylko raz gainer i bialko przez 2 miechy)

Po 2 jaka konkretna marke polecacie??

Jezeli ktos nie zna sie na tych markach albo nie chce mu sie czytac, to niech przynajmniej podpowie jaki typ odzywek jest dla mnie odpowiedni...

Oto lista (mam nadzieje, ze dobrze posegregowalem):

___STAKI KREATYNOWE i inne tzw.(chyba:) BOOSTERY :
-Muscletech Cell Tech
-BSN Nitrix
-BSN No-xplode
-Universal Shock Therapy
-Dymatize XPand
-Ultimate Horse Power (podobno obrzydliwy smak, ktos to potwierdza :/?)

___BIALKO:
-Optimum Nutrition Whey Gold (niedostepne w Polsce)
-Body Tech Whey Tech Pro (niedostepne w Polsce)

---GAINERY 50% bialka:
-BSN True Mass

___GAINERY 20-40% bialka:
-Prolab N-large
-Ultimate Muscle Juice
-Weider Mega Mass

___AMINOKWASY SERWATKOWE:
-Universal Amino 1000

___AMINOKWASY BCAA:
-Prolab Nutrition BCAA Complex
-Optimum Nutrition BCAA (niedostepne w Polsce)


___MONOHYDRAT KREATYNY:
-Labrada Crea Lean Creaitine
-Prolab Creatine Monohydrate
-Universal Creatine Powder
-Body Tech Creatine Monohydrat (niedostepne w Polsce)

___JABLCZAN KREATYNY:
-BSN Cell Mass

___INNE KREATYNY:
-Universal Storm - 4 rodzaje kreatyny

___CARBO:
-Ultimate Carbo Booster

___GLUTAMINA:
-Syntrax Glu FM

___INNE:
-Universal Animal Pak


Podpowiedzcie prosze co z tego jest najwartosciowsze i odpowiednie dla mnie (przypomne 22 lata, 182 cm, 80 kg, male doswiadczenie z suplami). Prosze o szybka pomoc, bo zostalo mi tylko kilka dni w USA. Z gory dzieki.

kox
05-09-07, 14:31
ja proponuje ci taki cykl poniewaz nie brałes krety to wezmiesz mono na pierwszy cykl.. odradzam ci staki jak narazie ale zrobisz jak bedziesz chciał.. po monohydrancie jesli chcesz tak bardzo i masz duzo kasy to mozesz opierac sie na staku.. polecam shock therapy+ storm + animal pak + białko + dieta!! shock to boster przedtreningowy a storm to stak kreatynowy. oczywiscie do tego cyklu musisz miec diete bo bez tego ani rusz.. jesli pomoglem daj soga..

Optimum Nutrition BCAA
Body Tech Whey Tech Pro
Universal Creatine Powder
Ultimate Carbo Booster
Syntrax Glu FM
Universal Animal Pak

emilch
05-09-07, 20:36
no dzieki kox. a mozna zrobic tak, ze brac cykl mono, a boster Shock Therapy tylko przez treningiem, czy trzeba tak jak pisze producent codziennie? I jeszcze takie pytanie: jest sens kupic 2 kg mono kreatyny w psoszku?? Bo jest bardzo atrakcyjna cena, tylko czy to jest sens az tyle kupic? :/

kox
05-09-07, 21:01
zrob tak z mono zeby ci wystarczyło na 2 miechy jesli jest atrakcyjna cena to smiało bierz pozniej np połaczysz mono z jabkiem:D a co do tego shocka to mysle ze mozesz wziasc tam jest kreatynka ale inne rodzaje... jesli sie zdecydujesz na tego shocka to bierz 1 miarke przed treningiem tylko w dni treningowe a jak pompa bedzie spadac to wskocz na 2

mały huba
05-09-07, 22:41
Ja nie wiem...
Kox proszę Ciebie abyś doczytał trochę o suplach.
Emilch nie kupuj shock terapy. To jest jak na razie zbyteczne.Zacznij od zwykłego monohydratu aby po 3-4 razach na nim w ogóle brać się za inne odmiany kreatyny.Jeżeli weźmiesz Shocka od razu może i urośniesz bardziej, tak samo jak troszkę mocniej przyjdzie siła ale przy niewysokiej sile początkowej te parę procent nie będzie jakimś szałem.Dojedź parę cykli na zwykłej mono a kiedy nabierzesz już trochę masy i siły dopiero wtedy weź się za pozostałe odmiany aby te procenty dały więcej.Taka rada, jednak rób jak chcesz.
Pozdro tej.

kox
05-09-07, 22:48
ale przecez shock to boster przedtreningowy:D

mały huba
05-09-07, 23:36
Doczytaj o suplach. Boostery przedtreningowe :) zawierają kreatynę i gwarantuje Ci, że nie jest to monohydrat tylko estry, jabłczany itp. Jak na razie czegoś takiego nie powinno się brać. Równie dobrze można brać Nitrobolon i mówić, że : To nie kreatyna tylko booster(z kreatyną w środku :D).

nowin
06-09-07, 09:27
kup
monohydrat -universal, muscletech, lub inny
vitargo/carbo
białko
animalpak/dayily dormula/adam
ew jak masz sporo siana to jeszcze universal animal nitro
i masz git cykl

HuGsoN
07-09-07, 21:25
Jak byś się zastosował do tego co nowin Ci zapodał, to urośniesz jak koń :)
ale i wywalisz hajsu spoooro :) Pozdro

zboj
17-09-07, 05:04
Jesli znasz sie troche na odzywkach i masz dostep do odzywek z USA to zafunduj sobie Nitrix Bsn i Cell Mass z tej samej firmy...do tego dorzuc jakies dobre bialeczko i masz juz jasna sytuacje:) wierz mi na slowo. Zrobilem sobie takie polaczenie i doslownie mnie rozsadzilo:) jak masz troche wiecej grosza to postaraj sie jakos zdobyc Dynadrol od Impact Nutrition(niestety kupisz go tylko za oceanem) ale warto zaryzykowac:) koszty moze nie beda niskie bo Dynadrol kosztuje ok 100$ za 90 tabl a Nitrix i Cell Mass to jak sam wiesz...musisz znalesc jakis dobry deal

martinez77
19-09-07, 21:05
Słuchaj , jężeli stac cie na środki firm BSN i Optimium to proponuje bazować tylko na nich