PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki wziac 2 cykl supli????



emilch
04-09-07, 05:36
Witam. Cwicze juz kilka lat bez wiekszych efektow. Na wiosne bralem gainera i bialko. Sporo kilo przybylo, ale wydaje mi sie ze glownie tluszczu. Teraz w wakacje wszystko zeszlo, wiec chcialbym jakos na nowo ruszyc po przerwie.
Jakas kreatyna by sie pewnie przydala?? Czytalem na forum, ze kreatyny sie bierze stopniowo coraz silniejsze. To powinienem zaczac od mono czy moge wziac cos silniejszego od razu?? Mozna kreatyny laczyc? Np. mono czy jablczan ze stakiem kreatynowym?? I co do kreatyny? BCAA jakies czytalem??
Dodam jeszcze, ze obecnie jestem w USA i tutaj jakos chcialbym sie obkupic, wiec prosze o rade. 182 cm, oko 80 kg mam. z gory dzieki

Gnidek
04-09-07, 09:58
Zaczne od tego ze lepszego miejsca od USA nie mogles wybrac na zakup supli :D
Ja proponuje Ci kreatyne ale nie zwykle mono kup sobie cos na "patencie" kre alkalyn do tego Animal pak i Animal nitro jeszcze jest za wczesnie na cos silniejszego typu M stak czy Stak 2 z Animala ale warto te odzywki tam Kupic bo ich ceny w porownaniu do polskich sa smieszne i po powrocie mozesz albo odsatwic je na pulke i poczekac z cyklem albo poprostu sprzedac za co zwroci Ci sie nitro z pakiem Mozesz sie tez zainteresowac odzywka o nazwie Torrent
ok Poczekajmy na inne wypowiedzi napewno cos ci wymyslimy
Pozdro

emilch
04-09-07, 22:36
a mozesz jakos bardziej po polsku? :) co to za kreatyna kre alkalyn?
Animal Pak czytalem, ze to witaminki tylko? jest sens brac?
Co do Animal Staka chyba rzeczywiscie na razie podziekuje :))

Mam jeszcze takie pytanko. Jak wracam do cwiczenia po 3-miesiecznej przerwie wakacyjnej, to sila rzeczy poczatkowo bedzie jakis tam naturalny progres. To kreatyne brac od razu czy po 1-2 miesiacach dopiero?? czy moze od poczatku samego?? A moze najpierw wziac tylko gainer i bialko a potem dorzucic kreatyne???

Wracajac do zakupow w USA. Tak mysle, zeby kupic jakis mono lub jablczan, Universal Storm (6 rodzajow kreatyny) i jakiegos staka. Co o tym myslisz?? I jak to wtedy brac?? Na raz wszystko czy cyklami coraz silniejsza kreatyne??

kox
04-09-07, 22:56
po pierwsze to kreatyne mozesz brac najwiecej 4 razy w roku. jesli nigdy nie brales kreatyny to polecam ci monohydrant solo czyli sam nie łacz go z niczym.. do tego mono dokup BCAA, witaminy, i moze jakiegos gainerka lub bialeczko zalezy jakiej jestes budowy.. miedzy cyklami kreatynowymi mozesz brac tribulusy ktore podnosza poziom testosteronu potrafiam czasami wiele zdziałac.. a i jeszcze najwazniejsze dieta i dobry trening bo pamietaj suple to tylko dodatek do diety i treningow..
jesli pomoglem prosze o soga

kox
04-09-07, 22:58
a kre alkayn to monohydrant tylko ze buferuje kwasne srodowisko zaladka tez jest dobra warta ja polaczyc z jabczanem.. a na staki to za wczesnie ja sie za to wziołem i zaluje a mam dopiero 15 lat i ponad rok treningow

emilch
05-09-07, 01:02
hehe no a ja mam 22 i kilka lat cwiczen bez wiekszych efektow:) wiec w koncu trzeba sie ostro wziac do tego.

a nie moge brac mono normalnie a tego staka przed treningiem tylko, zeby miec wiekszego powera??

kox
05-09-07, 14:11
nie bo to kreatyna:) jesli chcesz miec wiekszego powera to wez Animal law dobry produkt polecam..