PDA

Zobacz pełną wersję : trening na brzuch



lucko89
03-09-07, 20:35
Jestem w trakcie masowki tzn.3tydzien i przedstawiam tu moj trening na brzuch zebyscie ocenili czy jest dobry i czy przyniesie jakies efekty!!
brzuszki 4x25 rano po przebudzeniu codziennie
po treningu na silce pon,sro,piat:
brzuszki na skosnej lawce 4x25
unoszenie ugietych nog do gory4x25,
skretosklony na maszynie z obciazeniem 3x15
skretosklony na talerzu obrotowym 4x15

lucko89
05-09-07, 20:38
no ocenicie wreszcie ten trening czy jest dobry???????????????

Wiki
05-09-07, 21:15
wyjebisty:D

Wiki
05-09-07, 21:17
brzuszki codziennie mozna robic, ale trzeeba uwazac zeby nie spalic miesni, 4x po 25 w sumie jest dobre, ja robie codziennie po 3x20 zeby mi starczylo sily na trening bokserski:P, skrętosklony, i zwykle brzuszki, oraz unoszenie nog wystarczą, nie trzeba za bardzo uzywac jakiegos sprzetu. Pozdro

Jezeli robisz te wszystkie cwiczenia codziennie albo co 2 dzien to przesada^^ styknie ci 3x 20 skretosklonow, rano codziennie, albo wieczorem

lucko89
05-09-07, 22:38
brzuszki codziennie mozna robic, ale trzeeba uwazac zeby nie spalic miesni, 4x po 25 w sumie jest dobre, ja robie codziennie po 3x20 zeby mi starczylo sily na trening bokserski:P, skrętosklony, i zwykle brzuszki, oraz unoszenie nog wystarczą, nie trzeba za bardzo uzywac jakiegos sprzetu. Pozdro

Jezeli robisz te wszystkie cwiczenia codziennie albo co 2 dzien to przesada^^ styknie ci 3x 20 skretosklonow, rano codziennie, albo wieczorem

codziennie rano moze byc 4x25?
a czy w dni kiedy na silce mam trening czylipon,sro,pia tez robie brzuszki to rano tez wykonywac?

Ikar
06-09-07, 18:56
yyyy lol o ile mi dobrze wiadomo miesci brzucha nie sa z tych co sie da popalic wiec mozesz robic ile wleze najlepiej rano. Mozesz tez zrobic trening ABS jest calkiem niezly :D