PDA

Zobacz pełn± wersję : Pomocy - Prosze O Porady Treningowe



scorpio-xy
02-09-07, 22:10
witam, mam 24 lata 174cm 76kg,biceps 35cm,
regularnie na silowni trenuje od ok 3lat, no i tu zaczyna sie moj problem, generalnie ludzie mi mowia ze zmienilem sie przez te 3lata ("uroslem i sie napakowalem"), ale ja mam ciagle wrazenie ze moje efekty sa bardzo mizerne, w szczegolnosci jesli chodzi o lapy - moj biceps wogole nie rosnie.... :( od 2mcy robie trening na rzezbe i generalnie tez jest slabo.... mam wrazenie ze zamiast lepiej jest co raz gorzej.
moze zle cwicze? za soba mam juz 2 cykle sterydow, 1pod okiem specjalisty i szczerze mowiac efektow poza wyraznym wzrostem sily (ktora po zakonczonym cyklu spada) no i puchnieciem i obrastaniem tluszczem nie widze... przede mna kolejny cykl....
zaczalem stosowac diete, jak najmniej tluszczu, jak najwiecej bialka, koniec jedzenia o 18-19, bieganie 10-20min po kazdym treningu....
prosze o porady dotyczace treningu na rzezbe, ilosc cwiczen i serii na dana partie miesni , ile razy dana partia w tyg, ile treningow w tyg,jakie ciezary, oraz rady dotyczace zywienia - ograniczac czy jest duzo i beztluszczowo?

dexter
02-09-07, 22:38
ja mysle ze może cwiczysz za duzo
1 dieta
2 trenuj 3 - 4 razy w tyg, masz problem z łapami to zrób priorytet
3 w terningu na rzezbe rób min 12 pow i wiecej
4. na duze partie 12 serii na małe 9
5. brzuch mozesz cwiczyc codziennie
6. po treningu 30 - 40 min aerobów
7. duzo snu
8. jeżeli cwiczysz długo tak samo to meisnie sie przywyczaja i nie rosna - zmien wszystko
9.daj sobie spokój ze sterydami bo sam widzisz ze sa spadki - lepiej kup jakies odzywki tylko z głowa
takie ejst moje zdanie i mysle ze zastój mozęsz miec własnie od tego samego treningu od dłuższego czasu
pozdro

SEBAN
02-09-07, 23:38
Tak,jak wyżej,nic dodać nic uj±ć.