PDA

Zobacz pełną wersję : topmass, kreatyna i glutarol...jak brac,pomocy



zapytajnik
01-09-07, 15:34
witam..
zamierzam sobie kupic
- top mass z olimpa
- kreatynke monohydrate 1250 mega caps z olimpa
-glutarol z olimpa

moja prosba polegalaby na tym abyscie pomogli mi ulozyc planik jak to brac, o jakiej porze dnia, przed czy po treningu itd...aha, myslalem tez o jakis aminokwasach...co o tym mysliscie??
z gory dziekuje...i oczywiscie posty z pomoca nagradzam SOGiem
pozdro

ewerest2
01-09-07, 19:25
nie wiem tylko dlaczego uparłeś sie na olimp ;) ale OK...

Ja bym podzielił to tak:

Dni tr:

kretka: 4 na czczo i 4 przed treningiem
glutarol: 2 na czczo, 2 przed treningiem, 2 po treningu i 2 przed snem
top mass: 50g miedzy sniadaniem a obiadem, 50g okolo 1h przed treningiem, 50g jak wrócisz do domu po treningu

Dni nie treningowe:

kretka: 4 na czczo
glutarol: 2 na czczo i 2 przed snem
top mass: 70g miedzy śniadaniem a obiadem, 70g miedzy obiadem a kolacją

ewentualnie jak słabo stoisz z kasą to w dni treningowe zamiast brać po 2 kapsulki glutarolu mozesz brać po 1...

takie jest moje zdanie ;P ktos uważa inaczej niech sie wypowie... ale widze ze sie nikomu nie kwapiło ;)


pozdro...

zapytajnik
02-09-07, 13:00
dzieki ewerest2,tak jak obiecalem nagradzam SOGiem,a ty co bys wybral zamiast olimpa??
P.S. jak ktos sie na tym zna, to bardzo prosze o wypowiedzi...

ewerest2
02-09-07, 14:23
to zależy który to jest twoj cykl na kretke...
Ja bym wziol zieloną kretke z vitalmaxa lub z universala, mass xxl z treca oraz l-glutamine extreme tez treca... według mnie l-glutamina z treca jest jedna z najlepszych, Gajner tez jest dobry...

pozdro...

zapytajnik
02-09-07, 15:17
to jest dopiero moj pierwszy cykl jezeli chodzi o krete...
hmm, wczesniej pilem mass xxl ale teraz postanowilem sobie wziasc jakas odzywke ktora ma wiecej bialka w sobie a z tego co wiem to top mass ma 46 g bialkaoraz 46g wegli na 100g produktu...gadalem z kumplem i on wlasnie polecil ten zestawik...a jakie sa roznice miedzy tym co ja zamierzam kupic a tym co ty proponujesz??
pozdro

ewerest2
02-09-07, 20:26
a nie no spoko... jak potrzebujesz wiecej białka to ok, wex ten gainer co uważasz... kretke weź zieloną z vitalmaxu... a co do glutaminy dalej bede twierdził ze ta z treca jest lepsiejsza ;)

pozdro...

zapytajnik
03-09-07, 00:03
a jaka wziasc ta krete??w kapsach czy w proszku??jest jakas roznica w dzialaniu??i ile tego kupic??i tej glutaminy rowniez ile wziasc??

ewerest2
03-09-07, 17:02
kup tyle zeby Ci starczylo ;) kreta niby lepsza w proszku ( szybsze działanie)

zapytajnik
03-09-07, 23:37
moglbys mi napisac dokladna nazwe tej glutaminy??bo patrzylem w necie i bylo tego wszystkiego tyle ze glowa boli....krete polecasz zielona z Vitakmaxu,tak??
sory jezeli zadaje czasem gluie pytania ale nie znam sie za bardzo na tym a chce kupic cos dobrego...pozdro