PDA

Zobacz pełną wersję : nowe



Gnidek
31-08-07, 21:08
Co poprawic co zmienic??

ubermas
31-08-07, 21:38
Powiem krotko: szacunek z mojej strony! Chcialbym jednak wiedziec czy brales jakies dopalacze. W zasadzie nie wazne czy koksowales, bo i tak wiele energii trzeba wlozyc zeby tak wygladac. Podaj wage, wymiary no i staz. Jak dla mnie nie masz nic do poprawy (nog nie widac). Poprostuj masuj i badz coraz wiekszy, az osiagniesz to co sobie sam zalozyles. Pozdro

areneusz
31-08-07, 22:07
Zmienic to sie mozesz w Colemana hehe, tez chce tak wygladac

Gnidek
31-08-07, 22:39
Dzieki za slowa uznania To co widac jest efektem koncowym kolejnego etapu w mojej przygodzie z kulturystyka powiem tylko ze kure... ciezkiego etapu
Wczesne wstawanie jedzenie na ktore juz nie moge patrzec bo za kazdym razem jak je widze robi mi sie nie dobrze Ciezkie treningi do ktorych dochodzilo Cardio brak czasu bo zamiast wyskoczyc gdzies z kolegami to ja musialem siedziec na dupie i robic sobie kolejny posilek i te glupie pytania "po co?" "dlaczego?" ale teraz widze ze bylo warto ;)
Nigdy nie stosowalem dopingu
Waga 82
Wycisk 120
Biceps 43
Odzywki:Podstawa to M stak,Kre alkalyn,Aminokwasy,Izolat ktorego poszlo mi juz z 10 kg

hans87
01-09-07, 00:27
Ja też bym tu nic nie zmieniał :) jest gites. A można wiedzieć jaki masz staz i jaki na co masz plan (rzeźba, masa, siła)? pozdro :D

dexter
01-09-07, 01:20
jak bez dopalaczy to super

Gnidek
01-09-07, 10:12
Od dzis zaczynam treningi na mase
Moj Staz to 3 lata

gangster
01-09-07, 10:14
Na zawody bys sie nadawal :)

Kakashi
01-09-07, 11:07
wielkie gratki z mojej strony ale jak na swój wyglad i wymiary to dosc słaby jestes:D pozdro:D

Gnidek
01-09-07, 11:27
Wiem ze jestem slaby ale sie tym nie przej
A wiesz Komu idzie sila tym co podjadaja metke albo wala szpryce
Pozdro

ewerest2
01-09-07, 14:51
powiem krótko: ZAJEBIŚCIE :D Też bym tak chciał wyglądać, ale przede mną jeszcze dużo pracy... :(

P.S Dobrze ze nie leciałes na dopingu. Dizeki temu mozna udowodnić ze jak sie chce to przez stosowanie odzywek tez mozna duuużo osiagnąć...

pozdro...

ubermas
01-09-07, 17:11
Gnidek moglbys napisac swoja diete, tzn czy stosowales scisle diete czy poprostu duzo jadles dobrych i zdrowych rzeczy bez tych calych wyliczen, co brales i jak brales podczas cyklow. Sam chcialbym zainwestowac teraz suple, ale niestety jest to moj slaby punkt, bo nie wiem co i jak brac. Naprawde wygladasz zajebiscie i ciekawi mnie dokladnie jak to osiagnales. Aha i jaki masz wzrost, bo wage masz w sumie niska jak na taki wyglad

SEBAN
01-09-07, 17:45
Ile trzeba ćwiczyć,żeby mieć takie efekty??? Niezle,tylko brak zdjęcia Najszerszych i nóg.Poza tym tylko pozazdrościć.Naprawde niezle!Pozdro!!

AdRiAn
01-09-07, 18:24
kurwa przestancie pierdolic, bo juz sie nie da tego czytac.

Facet wie co robi, forma zajebista, srednio pociety, ile masz lat bo nie czytalem tych wszystkich glupich komentarzy ?

a jak na zawody to wyglada przecietnie, szczegolnie zwazajac na to, ze teraz na debiutach jest naprawde mocna obsada !! Juz nie mowiac o innych zawodach ..
Tak czy inaczej, gratulacje z mojej strony, taka forma wymaga wielu poswiecen i wyrzeczen, a wy drogie placuszki i tak tego nie osiagniecie patrzac na wartosc merytoryczna waszych wypowiedzi i podejsciu do treningu.

pojechalem komus ? mozliwe, ale denerwuje mnie jak lizecie dupe, ze extra, super, Coleman, ale masa czy chuj wie co.
Widac, ze zna sie na rzeczy wiec pytajcie o co tylko morzecie o diete, trening itp. pozdrawiam,

areneusz
01-09-07, 18:48
Opisz dokladnie swoj trening na klatke, ile brales na klatke na początku?

Gnidek
01-09-07, 19:21
Bede wieczorkiem to postaram sie odpowiedziec na czesc pytan i Wstawie kilka fotek zrobionych dzis na treningu
Pozdro

Krzychu999
01-09-07, 21:17
pytałeś się co zmnienić . Patrząc na te zdjęcia to masz nieproporcjonale kaptury co do reszty ciała . pokaż fotki pleców :D

ubermas
01-09-07, 21:42
Adrian ty masz kurwa jakies klopoty w rodzinie chyba, wez se trzepnij malego porzadnie, a jak nie pomoze to nawet 2 razy. Kim ty kurwa jestes do chuja milego zeby oceniac kto i jak bedzie wygladac? Piszesz, ze oceniajac wartosc merytoryczna naszych wypowiedzi doszedles do wniosku, ze nie osiagniemy tego co Gnidek, szkoda kurwa ze wyzej piszesz, ze nie czytales tych wszystkich glupich komentarzy. Pajac jestes jak jasny chuj

Gnidek
01-09-07, 21:59
Ubermas:
Wzrost 176
Dieta: Podam przyklad na czym jechalem jeszcze kilka dni temu
6:20 amino + Kreta
7:00 100gr platkow owsianych + 30 gram izolatu
10:00 300ml bialka jaj + 2 zoltka = omlet
13:00 250gr piersi z kurczaka + 100gr ryzu
14:15 amino + Kreta
14:30 trening
16:00 odrazu po treningu Amino
16:30 50gr wafli ryzowych + 30gr Nitro tech
17:30 250gr Piersi + 50gr ryzu
20:30 Twarog chudy 125gr
23:30 izolat
Trening Klatka:
1 Lawa plaska 5 ser po 12
2 Lawa skos 4 ser po 12
3 Rozpietki 4 ser po 12
4 przenoszenie Hantla albo brama 4 ser po 12
Nie pamietam ile bralem na klate
Wiem ze pewnie zaraz ktos napisze a gdzie tluszcze i warzywa :P
Pytaliscie co jem to macie :)
Pozdro

AdRiAn
01-09-07, 22:08
Umberas :

widac teraz jaki poziom soba reprezentujesz i to poglebia stereotyp o tym, ze osoby cwiczace na silowni sa malo rozgarniete delikatnie mowiac.

gnidek :

dobre foty z treningu, jak masz wiecej to wrzucaj

ubermas
01-09-07, 22:08
Widac, ze znasz sie na treningu, domyslam sie, ze to rzezba byla. Chodzi mi o to, ze wielu ludzi robi rzezbe stosujac po 20 powtorzen, a to nie na tym polega. Domyslam sie, ze ladnie cie te suple wyniosly. Konczac moje wypowiedzi, powiem jeszcze raz: BRAWO!! Oby tak dalej i do przodu. Nogi tez masz spoko... smiesznie to zabrzmialo :)

ubermas
01-09-07, 22:11
Sorry Adrian powiedz mi zatem jaki poziom ty soba reprezentujesz? Najezdzasz na ludzi (moglbym przytoczyc tu wiele postow, ale zwyczajnie mam to w dupie), nie wiem zazdrosny jestes o te pochwaly? Co jest zlego w powiedzeniu koledze, ze wyglada zajebiscie, mysle, ze dzieki temu bedzie mial jeszcze wieksze checi do dalszej pracy

Gnidek
01-09-07, 22:27
Niestety ale odzywki sa drogie ja na szczescie mam maly rabat w jednym ze sklepow ;) Od Konca wrzesnia ide do pracy wiec mysle ze jakos sobie dam rade teraz robie przerwe od odzywek zostaje przy diecie i izolacie a od Stycznia znowu zaczynam i to na ostro Animal :D

A co do zawodow to moge zapomniec nie stac mnie na przygotowanie i nie mam nikogo kto by mnie poprowadzil
Pozdro

Krzychu999
02-09-07, 08:55
pytałeś się co zmnienić . Patrząc na te zdjęcia to masz nieproporcjonale kaptury co do reszty ciała . pokaż fotki pleców :D o sorry za te kaptury są zajebiste . internet mi wolną chodził i sie im nie przyjżałem

nowin
02-09-07, 11:26
napisz coś o Mstaku bo ciekawi mnie ta odżywka

Młody
02-09-07, 11:33
no Romek ładnie ładnie :P jeszcze z Piterka zrób taką świnke hehe pozatym to klatka już wygląda dużo lepjej :D Bo ogulnie to był zawsze Twój problem największy

Gnidek
02-09-07, 14:27
M stak jest naprawde zajebistym sluplem za kazdym razem na cyklu czulem sie rewelacynie niesamowita energia poprawiala sie wytrzymalosc jak konczylem trening to nie mialem ochoty na wyjscie z sali poprostu chcialo sie dalej cwiczyc i co wazne nie zbiera wody tak jak np. staki kreatynowe wszystko jest suche i opiete Polecam np m stak + kre alkalyn
Pozdro

wara
02-09-07, 22:59
widze ze oddajesz sie w pelni silowni:) widac efekty pracy i gratuluje jak reszta
mam pytania pewne czy mozesz mi powiedziec ile miales juz cykli na stakach?
ktory byl twoim pierwszym?
a i widze ze masz na polce horse powera i tu moje pytanie poniewaz niedlugo mam zamiar go zakupi( bedzie to moj 1 cykl na staku) i moje pytanie brzmi jak go oceniasz warto kupywac sila masa pompaitd?
pozdr.

Gnidek
02-09-07, 23:25
Moj pierwszy Stack to X pand
Wszystkich razem bylo jakies 7
Horse power hm.. Wszystko ok jesli chodzi o sile i pompe nigdy wczesniej moje miesnie nie byly tak spuchniete i twarde wlasnie na tym staku doszedlem do 120kg na lawie.Zrobilem na nim jakies 4-5 kg masy niestety czesc tego spadla po cyklu bo ciagnie duzo wody ale warto sprobowac dla tej jednej chwili gdy stoisz po treningu i masz wrazenie ze Twoje miesnie sa jak ze stali
Pozdrawiam

VegetaSSJ3
04-09-07, 23:55
Gnidek mam pytanie mowisz ze zajadasz jakis izolat moze to smieszne ale niewiem co to jest mozesz mi to wyjasnic

Młody
05-09-07, 07:51
Izolat To Białko

Devilman
05-09-07, 17:12
Super Oo!!! Ile już ćwiczysz??

Gnidek
05-09-07, 17:17
3 lata

HuGsoN
05-09-07, 18:46
Ładnie kolego, RESPECT. W sumie w łapie masz tyle co ja, ale niestety duużo mi do ciebie brakuje. Pozdrawiam.

hooligans
06-09-07, 21:17
dobrze wyrzezbiona sylwetka ,ładnie i symetrycznie

dexter
06-09-07, 22:55
twój średni wzrost jest duzym atutem, bo wiadomo jak ktos ma 190 cm to przy takiej masie bedzie jak patyczek ;p

Gnidek
06-09-07, 23:00
No To prawda ale mam kolege na silowni i ma ponad 190cm wage 117 kg i bardzo dobrze wyglada wiec jak sie chce to mozna ;)
Pozdr

VegetaSSJ3
11-09-07, 18:53
Powiedz mi skad bierzesz ten izolat kupujesz czy wlasnej roboty

Gnidek
11-09-07, 19:40
Kupuje bo o izolacie wlasnej roboty to jeszcze nie slyszalem LOL
Pozdro

VegetaSSJ3
12-09-07, 20:07
He he no ja tez nie ale slyszalem o odzywkach ze robia kolesie wlasnej roboty jakies koktajle i pomyslem ze robisz cos podbnego he he

Zoth
12-09-07, 22:58
No sylwetka spoko ;] Mam pytanie do autora bo też chce sobie zrobić dziare na lewym barku byłbym wdzięczny za odpowiedź na pytania :
1. Czy jak ćwiczę i moje ręce sie rozrastają tatuaż sie zniekształca lub robią sie rozstępy ?
2. Od ilu lat najlepiej robić tatuaż?
3. Trzeba omijac słońce jak już minie troche czasu i tatuaż nie będzie świeży ? bo świeży to wiem.
4 Ile mniej więcej taka dziara kosztuje ?
5. Dobra nie zamęczam Cie już odpowiedz na te ;]

Sory że w tym dziale ale interesuje mnie to od kogoś kto to ma ... Pisałem na forum z tatoo ale to lamy i mniej wiedzą jeszcze odemnie :D Sam spam i do dzisiaj nie doczekałem sie odpowiedzi.

Gnidek
12-09-07, 23:09
1 Mimo przyrostu wszystko jest ok ksztalt pozostal ten sam nie wiem jak to jest gdy trafi sie rozstep bo mi sie to nie przytrafilo
2 ja go zrobilem majac 16 lat wszystko zalezy od pozwolenia rodzicow
3 mieszkam 200m od plazy i duzo czasu spedzam na opalaniu nie mam zmian
4 500zl
Pozdro

Zoth
12-09-07, 23:40
Nom spox ;] też sobie zrobie ale gdzieś pod wakacje ja mam 17 lat do 18 troszke jeszcze :D nom jednego rodzica czy obu ? bo starej sie podsunie ojciec juz czyta xD Wole zapłacić więcej a miec pewne a nie po domach...

Zoth
12-09-07, 23:40
A no i byłbym zapomniał sog poleciał ;]

Gnidek
12-09-07, 23:53
Kurde wiesz ze nie pamietam ale wydaje mi sie ze jednego w moim przypadku jeszcze zadzwonili sie upewnic czy wie o wszystkim i tyle

Zoth
13-09-07, 00:15
hehe nom zdaje mi sie że to akurat zależy od tego gdzie robisz ;] każdy ma inaczej... No ja sie upewnie albo poczekam do 18 w końcu niecały rok to niedługo ;]

rtuber
13-09-07, 22:08
Zaje#### sylwetka :)