PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta dla dziewczyny(problemy z wyliczeniem)



Piotroszka
30-08-07, 21:53
Mam pytanie chcialem dla swojej dziewczyny ułożyć diete, policzylem już jej zapotrzebowanie kcal (aktywność również wliczona) i powiedzcie jesli wyszło 2047kcal na dzień to ile mniej powinna spożywać żeby chudnąć 500kcal?jak to sie liczy?czy mam dalej liczyć endo ekto i mezo?typy budowy tyczą sie tylko chlopaków z tego co mi wiadomo.ale jak mam wyliczyć ile bialka wegli i tl. ma spozywać

pw
30-08-07, 22:40
Łatwo czy trudno łapie fat?

Piotroszka
30-08-07, 23:04
Tluszcz łapie szybko.Wygląda tak na siłowni robiliśmy testy wody tluszczu i mieśni i nie mówie tu o takim tescie jaki mozna na nowych wagach robic tylko o profesjonalnej aparaturze i wyszło że jak na dziewczyne ma sporo miesni pomimo że ich wcale nie widac oczywiście tluszcz wyszedl duzo za duzo.Z tymi miesniami to rodzinna sprawa jej brat tez ma miesnie grube kości miesnie i do tego tluszczyk.A wiec odpowiedz na twoje pytanie Tak łapie fecior szybko.

ubermas
30-08-07, 23:30
Najlepiej podaj w jakim wieku jest twoja dzieczyna, jesli ma 16 lat to calkowicie inna sprawa niz jesli mialaby np 21. Napisz czy biega, wogole czy uprawia jakies sporty i z jaka czestotliwscia

Piotroszka
31-08-07, 09:53
Ma 20 lat 3-4 razy w tyg chodzi na silke i do tej pory robila steppery rowerki i te sprway ale teraz zalecilem jej zeby tylko aeroby robila a wiec chodzi na kursy aerobowe.

pw
31-08-07, 10:57
Niech zrobi HIIT w połączeniu z siłką, w dni nie treningowe HIIT a w pozostałe siłownia - dział trening

A co do zapotrzebowania niech zmniejszy zapotrzebowanie jakie pokrywa dieta o 200-400 kcal i niech spogląda na wagę co jakiś czas i patrzy jak leci, jak za wolno to neich zmneisjzy jeszcze jak za dużo niech zwiększy troszkę aby nie było efektu jojo