PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Plan Treningowy Potrzebny



PaTos
30-08-07, 16:21
Nowy Plan Treningowy Potrzebny

Wiek 21
Staż 2 lata
Wzrost 183
Masa 72kg

Suplementy
Creatine 1250 MC Olimp
HMB 1250 MC Olimp
L-Glutamina Body Fortes (500mg)
Dextrose (z Tauryna)
(Carb BX + BCAA MC Olimp 1100) od nast tyg dorzucam te suplementy

Witam
Od 2 lat trenuje tym samym systemem m.in. jeśli chodzi o

1. Partycje ćwiczone na jednym treningu to
- KLATKA – BICEPS – TRICEPS – PRZEDRAMIONA
- PLECY- BARKI – KAPTURY
- NOGI – BRZUCH

Podczas 1 treningu robię po 3 ćwiczenia na każda partycję składające się z 3 powtórzeń (8-12) ruchów
Jeśli chodzi o ilość treningów w tyg. to ćwiczę w systemie 2 dniowym, czyli 2 dni trenuje potem 2 dni regeneracji itd

Dawkowanie
W dni treningowe
przed śniadaniem
1 x hmb
przed treningiem
2 x mc + dextrose
po treningu
2 x mc + dextrose + dextrose-glutamina + 1 x hmb
na sen
1 x hmb
W dni nie treningowe
przed śniadaniem
1 x hmb + 2 x mc + dextrose
przed obiadem 1 x hmb
przed snem
2 x mc + dextrose + dextrose-glutamina + 1 x hmb

Problem polega na tym ze doszedłem do odpowiedniego ciężaru na sztandze i nie mogę go poprawić od dłuższego czasu gdzie popełniam błąd w suplementacji czy w treningu proszę o rady dotyczące odżywek brania i treningu z góry dzięki za pomoc
pozdr

Punisher
30-08-07, 19:41
Zmień ćwiczenia, obciążenia, kolejność ćwiczeń itp.

Poza tym ćwiczysz za mało na duże partie.
Duże partie(nie partycje:p) ćwicz 12-14serii
Małe partie 9-12 serii
To jedynie wskazówki.. Ty chcesz nowy plan treningowy, czy zmienić swój?

Co do supli, to odradzałbym mieszanie dextro i bcaa i glutaminy razem. Bezpośrednio po treningu najpierw bcaa i glutamina, 30 min później dextroza. Wtedy jest lepsze wchłanianie tak cennych aminokwasów - w pierwszej kolejności.
P.S. Ja bym się tą dextrozą nie faszerował. Już lepiej carbo(tak jak dokupujesz), ale jak chcesz to tylko moja opninia:) Widzę, że stawiasz na węglowodany.

AdRiAn
30-08-07, 20:22
dextro z tauryna mieszaj z kreatynka, 15-20 minut pozniej bcaa i gluta.

ubermas
30-08-07, 23:34
Po treningu i przed same bcaa, gluta rano i przed spaniem. Po co zrec tyle tego naraz jesli mozna to madrzej spozytkowac?

PaTos
31-08-07, 00:06
Zredukowałem każda partie do 9 serii (8-12) powtórzeń bowiem w dni wolne od siłowni uprawiam inna dyscyplinę sportu (MMA) i przy większym obciążeniu na siłowni nie wyrabiam z kondycja
Sadze ze jedynym sensownym wyjściem będzie nowy plan treningowy na siłownie mogę poświęcić 3 - 4 dni w tyg.

Proszę wiec o nowe rady na jakim treningu jakie partie trenować (łączyć ze soba)i jakiej ilości powtórzeń to robić. Bo przez 2 lata robiłem taki zestaw jak opisałem wyżej Co do suplementacji skorzystam z waszych rad za co dzieki