PDA

Zobacz pełną wersję : F-16 Kreatyna Piątej Generacji



turek019
29-08-07, 15:02
Krótkie pytanie. Co sądzicie o tym produkcie F-16 Kreatyna Piątej Generacji ? Wart swojej ceny i czy ktoś już brał?

PaTos
29-08-07, 16:10
koszt f-16 to okolo 120zl za 1,12kg sam osobiscie nie bralem ale jesli chcesz dobra creatine i masz pieniadze bardziej polecam UNIVERSAL CREATINE (monohydrant) ceno kolo 70zl za 500g sam osobiscie bralem jest to najsilniejszy monohydrant dostepny na rynku
pozdr

lovelas69
29-08-07, 16:42
najsilniejszy monohydrat na rynku ?? poprosilbym bys poparl to jakimis badaniami naukowymi z linkiem bo strasznie mnie to zaciekawilo co napisales...

PaTos
29-08-07, 17:59
Za kazdym razem jak kupowalem kreatyne i pytalem sie w roznych sklepach o najsilnijszy monohydrat kreatyny poponowamo mi firme Universal ponadto bralem pare roznych innych kreatyn typu Olimp/Trec efekt byl najlepszy jednak po marce Universal
pozrd

lovelas69
29-08-07, 18:13
hmmm wiesz to ze oni tak mowia nie znaczy ze tak jest (mogli sie np. kierowac wiekszym zyskiem bo ta firma nie nalezy do najtanszych)- fakt faktem ze firma Universal jest dobra... ale myslalem ze masz jakis link do badan nad monohydratami kreatyn... dla mnie tam Monohydrat z Vitalmaxa jest dosc dobry. Slyszalem ze na 30% populacji nie dziala kreatyna, a ile w tym prawdy to nie wiem...

Punisher
29-08-07, 18:41
W ogóle krązy opinia, że ta kreatyna jest lepsza. Sam osobiście nie stosowałem.

PaTos
29-08-07, 19:12
cos co warto wspomniec to dzisiaj porownywalem kretyne Vitalmaxa i Universala
jesli chodzi o

Rozdrobnienie to
Vitalmaxa 80mesh na 100g (u treca np 200mesh http://www.***.pl/sklep/TREC_Creatine_Micronized_200_mesh_+_taurine_+_Dext rose_GRATIS-opis565.html)
Universal nie wiem bo nigdzie nie moglem znalesc natomiast

Jesli chodzi o czystosc kreatyny
Vitalmax charakteryzuje się maksymalną czystością 99.99%
http://www.opisy.musclezone.pl/p_opis.php?ID=1140

Universal jest 100% bylo to nawet napisane na pudelku z tego co pamietam
(nie mylic ze skladem kreatyny)

Smug
31-08-07, 21:45
przeciez mono to mono tylko się opakowanie zmienia, więc nie wiem skąd tyle szumu o to...

Punisher
31-08-07, 22:08
Vitalmax ma 99% bo jest on z tauryną (1%)

nowin
31-08-07, 22:18
przeciez mono to mono tylko się opakowanie zmienia, więc nie wiem skąd tyle szumu o to...

gówno prawda

wychodząc z takiego rozumowania to gainer to gainer? albo białko to białko? (izolat whey)

universal to renoma ale mamy demokracje chcesz to bierz nie to nie

PaTos
01-09-07, 11:33
nie jest on z taurynom
VITAL MAX classic creatine monohydrate
Skład: 100% monohydratu kreatyny
czystosc 99,99%
link
http://www.opisy.musclezone.pl/p_opis.php?ID=1140

mały huba
01-09-07, 14:12
Nowin- Nie :)
Bo sam monohydrat może różnić się tylko stopniem rozdrobnienia.Jeżeli tu i tu masz go bez żadnych dodatków to będzie taki sam(chyba, że producent podsypuje tam skrobii :D) .Nie jest ważne czy będzie miał nalepkę Universal,Weider,Vitalmax czy QSE :P Natomiast przykład z gainerami jest lekko mówiąc średni.Przecież sam wiesz, że gainery różnią się zawartością węgli prostych i złożonych, zawartością wszelakich odmian białek ,ilością tłuszczu oraz dodatków(glutamina, olej mct,kreatyna głównie)więc to nie jest już tak banalne.
Pozdrawiam tej.

Punisher
01-09-07, 15:29
mały huba, nowin chyba użył ironii :)
PaToS, Jest z tauryną, ta classic to już przeszłość, teraz jest zielona rozdrobnienie 250 mesh, nowa lepsza z tauryną 0.02/5g i wit B6 0,003 /5g

nowin
01-09-07, 16:44
Nowin- Nie :)
Bo sam monohydrat może różnić się tylko stopniem rozdrobnienia.Jeżeli tu i tu masz go bez żadnych dodatków to będzie taki sam(chyba, że producent podsypuje tam skrobii :D) .Nie jest ważne czy będzie miał nalepkę Universal,Weider,Vitalmax czy QSE :P Natomiast przykład z gainerami jest lekko mówiąc średni.Przecież sam wiesz, że gainery różnią się zawartością węgli prostych i złożonych, zawartością wszelakich odmian białek ,ilością tłuszczu oraz dodatków(glutamina, olej mct,kreatyna głównie)więc to nie jest już tak banalne.
Pozdrawiam tej.

już to mówiłem ale poweim jeszcze raz
GÓWNO PRAWDA
no offence