PDA

Zobacz pełną wersję : Choroba... a co z treingiem i suplementami???



PaTos
29-08-07, 12:51
Witam

Mam pytanie jestem w trakcie cyklu na creatinie (dodatkowo biore hmb dextrose i l-glutamine) od pon mialem wskoczyc jeszcze na BCAA ale zachorowalem moje pytanie jest nastepujace co mam zrobic Trening wiadomo odpuscilem bo jestem chory, ale co z suplementacja slyszalem, ze branie odzywek podczas choroby nie daje zadnych efektow, ale przerwy podczas cyklu tez nie sa wskazane jakies sugestie do tego co mam zrobic?

Prezydent_1c
29-08-07, 13:57
Prosta sprawa. W trakcie poważnej choroby lub takiej przy której nie jest wskazane ćwiczyć przestajesz brać odżywki i leczysz się zgodnie z zaleceniami lekarza... Bo np. lekka gorączka to na siłowni jest mile widziana (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;])

hooligans
29-08-07, 23:24
ja chciałem tylko powiedziec ze trening jesli jest sie chorym nie daje zadnych efektow a spozywanie suplementów...Choroba bardzo wypaca organizm wiec jesli odstawisz zarówno trenini i suplementy mozesz duzo zleciec,wiec ja bym sie zastanowił nad tym zeby w czasie choroby nie przestawac brac odzywek..

PaTos
29-08-07, 23:35
czytalem w necie ze podczas choroby nie mozna brac kreatyny bo nie dziala ona wogole wiec nie wiem czy to jest sens ja brac jesli chodzi natomiast o spadek to jest od pon spadlem juz prawie 2kg ale na szczescie dzisiaj jest juz lepiej dlatego jak tylko wyjde z tego "bagna" to bede musial szybko nadrobic straty