PDA

Zobacz pełną wersję : czy dobry mix?



special
27-08-07, 13:13
witam !
moje pytanie jest takie . Obecnie mam 95 kg i 190 cm .chciałbym zrzucić do około 90 kg a jednocześnie zwiększyć siłe i wytrzymałośc . aktualnie biorę XPANDA i l karnityne razem z bcaa. Ale te dwie osatnie pozycje mi się kończą i zamierzam kupić clenburexin ,cla i Anabolic bcaa system. czy wybrałem dobre produkty ?czy mozna je łaczyć? wczesniej jadłem reactora pro 3 i wiem ze po nim siła mi poszła. Jeszcze jedno, co jest lepsze reactor czy cm3? Myslałem tez o nitrobolonhie ale on jest tez na mase a mi tak na tym nie zalezy. dlaczego co drugi dzień mam wielki spadek formy nie mam siły ćwiczyć ale się zmuszam czy jest to spowodowane dietą ? nadmieniam ze nie trenuje 5 dni w tygodniu i tylko drażki, line, bieganie ,brzuchy, poręcze itd bez pracy z ciężarkami czyli wyciskanie i takie tam .wielkie dzięki za odpowiedz i pozdro wszystkich .

karlos11
27-08-07, 15:03
Meta lepsza... (zart) a musisz cos jesc? jestes wysoki i masz duzo wage ja bym dobrze sie odzywial i cwiczyl intensywnie.

Ale ja sie tam nie znam dobrze na kulturystyce, tez sie pytam wszystkiego :D

lucko89
27-08-07, 19:46
a tak z ciekawosci to jakie masz zdanie o reactor pro 3 piszesz ze ci sila poszla,a czy duzo ile tego brales jak dlugo czy efekty sa widoczne szybko i jak dlugo trzeva to brac???


a jaki masz staz?teraz masujesz??jak tak to od jak dawna??i po jakim czasie to wzioles??

dzieki za odp pozdro 4all

special
27-08-07, 22:08
według mnie reactor jest silny i mi bardzo pomógł wziąłem go jedno cłe opakowanie (przelicz na ile starcza) i potem zrobiłem 3 tyg przerwy i jechałem na bcaa. mi nie zależy na masie tylko na sile i wytrzymałości jeżeli bede dobrze ćwiczył to wyrzeżbi się samo:) zależy mi tez na zrzuceniu jeszzce około 5 kg dlatego chce wziaść cla i clinburexin. na początku jadłem clina i l karnityne to zrzuciłem w ciągu 2 m-cy 5 kg ale jeszcze biegałem i byłem na ostrej diecie .Cwicze 3 m-ce teraz wchodze w 4 . pozdrawiam

lucko89
27-08-07, 23:34
według mnie reactor jest silny i mi bardzo pomógł wziąłem go jedno cłe opakowanie (przelicz na ile starcza) i potem zrobiłem 3 tyg przerwy i jechałem na bcaa. mi nie zależy na masie tylko na sile i wytrzymałości jeżeli bede dobrze ćwiczył to wyrzeżbi się samo:) zależy mi tez na zrzuceniu jeszzce około 5 kg dlatego chce wziaść cla i clinburexin. na początku jadłem clina i l karnityne to zrzuciłem w ciągu 2 m-cy 5 kg ale jeszcze biegałem i byłem na ostrej diecie .Cwicze 3 m-ce teraz wchodze w 4 . pozdrawiam

a przez jaki okres reactor brales? i w wyciskaniu na klatke to dales rady duzo wiecej czy inne cwciczenia to duzo wiecej brales?

special
28-08-07, 12:35
pezelicz nie wim dokładnie cos około 30 dni brałem ok 10 dziennie z tego co pamietam po treningu i przed ale nie jestem pewny bo wywaliłem opakowanie ale jest napisane na opakowaniu jak dawkować . Ja nie wyciskam pzreczytaj co napisałem na górze ćwicze tylko z ciezarem własnego ciała. po prostu dawkuj jak napisane gwarantuje ż epójdzie siła bo kolega któru ćwiczy na siłowni chwali sobie bardzo . pozdrawiam