PDA

Zobacz pełną wersję : trening dla piłkarza



piłkarzyk
27-08-07, 10:59
Siema! Mam 18 lat. Gram w piłkę od bardzo dawna. Mam 183 cm wzrostu i ważę około 87 kg. Dużo trenuję, praktycznie codziennie. Do tego będzie dochodzić 2 razy w tygodniu siłownia. Moim problemem jest kondycja i waga. Możecie mi coś poradzić? Mam na myśli jakieś ćwiczenia na siłowni, czy też jakieś odżywki... z góry dziękuje za pomoc!!!

ja nowy
27-08-07, 11:10
ale waga to znaczy że masz dużo tłuszczu, czy mięśni tyle?

a jak dlugo na siłce ćwiczysz?

Na kondycje najlepiej biegać

dodam też że są jeszcze ćwiczenia na wydolność płóc powiększające ich objętość ale to jest hardcore dla profesjonalistów takich ja te typki co schodzą na zajeb*** głębokości pod wodę

piłkarzyk
27-08-07, 11:31
1. ale waga to znaczy że masz dużo tłuszczu, czy mięśni tyle?

no to jest raczej połączenie mięśni i tłuszczyku. Przed wakacjami ważyłem 83 kg, ale wiadomo urlop, później jeszcze kontuzja, no i troszkę alkoholu;) Tłuszczyk mocno mi się na brzuchu osiadł...

2. a jak dlugo na siłce ćwiczysz?

nie mogę w sumie powiedzieć ile ćwiczę na siłcę. Od kilku lat. Ale nie jest to ćwiczenie regularne. Idę kiedy potrzebuję, ale myślę, że tak średnio raz na tydzień...

3. Na kondycje najlepiej biegać

Biegam to ja bardzo dużo;) myślę, że moją kondycje może poprawić zrzucenie kilku kilogramów... co wy na to?

ja nowy
27-08-07, 11:38
tak dobrze mówisz tylko nie liczyłbym na coś specjalengo bo mósiałbyś zrzucić naprawdę dużo, ale nie ma to jak szczupła sylwetka.

co innego gdybyś warzył tak z 120 kg i schudł do 90-100 kg to tak jakbyś biegał z workiem cementu a póżniej bez niego



dobra dieta, beiganie i pare kilo napewno zejdzie. nie wiem jak wyglądzsz ale przypuszczam że obejdzie sie bez spalaczy,

AdRiAn
30-08-07, 14:50
trening wytrzymalosciowy, duzo powt, maly ciezar, krotkie przerwy, obwodowka. to wszystko