PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuszki - kaloryfer ?



Blade
26-08-07, 12:34
Mam takie pytanko. Czy robiac same brzuszki , jest mozliwosc zrobienia kaloryferku? Np bede robil CODZIENNIE 4x 25 brzuszkow (oczywiscie co jakis czas bede zwiekszal np 4x 35, )
Musze dodac ze mam troche tluszczu na brzuchu do spalenia, ale miesnie tez sa juz troche wyrobione.

lucko89
26-08-07, 12:58
ja mam podobnie tylko ze mam wiecej skory ktora zostala po redukcji bo tluszczu to tam duzo nie mam,ale wykonuje codziennie 4x25 rano brzuszkow od okolo 6tygodni i po treniongu na silce tez mam plan na brzuch i wczesniej biegalem i siew redukowalem to troche palilem tez te miesnie ale teraz efekty to daje juz nie biegam i miesni nie pale i powie ci ze miesnie mam pod ta warsewka skorki wyczowalne i zarysy lekko widac wiec cwicz tak codziennie narazie przez miesiac jedz 4x25 potem doloz do seri okolo 10 powtorzen i po treningu na silce mozesz robic tez pare cwiczonek na brzuch efekty beda szybciej i beda lepsze a potem gdzies okolo grudnia jak sobie troche wyrobisz to walnij A6W.Tylko jak bedziesz mial obtluszczony brzuch to efektow po cwiczeniach i po 6 nie bedzie widac.cwicz i badz zdeterminowany do tego nara

nowin
27-08-07, 19:58
nie, brzuszki to chyba najbardziej daremne ćwiczenie na brzuch
róbcie spięcia

Blade
27-08-07, 20:06
nie, brzuszki to chyba najbardziej daremne ćwiczenie na brzuch
róbcie spięcia


Specia? Co dokladniej masz na mysli?

nowin
27-08-07, 21:22
SPIĘCIA BRZUCHA
Połóż się na plecach na podłodze. Podudzia możesz ułożyć na ławce, albo jak wolisz tylko zgiąć nogi w kolanach mając stopy oparte o podłogę. Taka pozycja zapewnia przyleganie dolnych partii grzbietu do podłogi. Ręce umieść za głową i unoś górną część tułowia do góry przemieszzając żebra w kierunku bioder aż do momentu uczucia silnego napięcia mięśni brzucha. W tym punkcie ruchu zrób minimalną przerwę przytrzymując napięte mięśnie, po czym powoli wróć do pozycji startowej. Przy spinaniu mięśni rób wydech. Ta wskazówka oddechowa dotyczy wszystkich ćwiczeń na mięśnie brzucha.

http://www.steroidscenter.pl/trening/brzuch.html

Blade
27-08-07, 21:46
No dzieki, ale czy tym sposobem bede mial kaloryferek? Cwiczyl bym codziennie ;p

Warlord
27-08-07, 22:05
napewno bedziesz mial kaloryferek, lol
popatrz sobie trening a6w albo abs

dexter
27-08-07, 22:29
to czy będziesz miec kaloryferek zależy też od diety

Punisher
27-08-07, 22:31
Nowin:Brzuszki są dobre na brzuch!! Ale nie na zbudowanie mieśni, lecz na spalenie tłuszczu przykrywający mięśnie brzucha. Jeszcze tu jest ważne, jaką częstotliwością się je robi i ile... Brzuszki stare ale jare, to moja opinia. Wiadomo, że dobra jest A6W (tez robilem), ale kto robił ten sam wie jak to działa na psyche :)

duzen
28-08-07, 01:26
Z własnego doświadczenia wiem, że brzuszki są do dupy. Spięcia są 100x lepsze ale na bank nie będziesz miał kaloryfera robiąc 4 x 25 powtórzeń.

Może nie nie mam super brzucha na piątkę ale swój rzeźbiłem 4 miesiące a robiłem około 1000 spięć na treningu. Przesyłam fotkę.

http://e-kulturystyka.info/attachment.php?attachmentid=46&d=1185370799

A co do A6W, jedno z najlepszych treningów na brzuch ale albo jesteś świr i masz super silną wolę i dasz radę albo masz silny brzuch poprzedzony innym treningiem. Z opinii, nawet na tym forum wynika że dużo osób odpada przed ukończeniem 50% A6W :) Pozdro

Punisher
28-08-07, 10:00
Z własnego doświadczenia wiem, że brzuszki są do dupy. Spięcia są 100x lepsze ale na bank nie będziesz miał kaloryfera robiąc 4 x 25 powtórzeń.
Może nie zrobi się kaloryfera, ale spali się wierzchnią warstwę tłuszczu zalegającego na mięśniach brzucha. Przynajmniej to działa, bo brzuch mam bardzo mocny, tyle, że schowany :p

Co do A6W kto zrobi połowę, ten dojedzie już do końca. Tylko trzeba mieć na to czas też :) Ale jak mówisz, dla chcącego nic trudnego.

MILAN
29-08-07, 15:28
j.w. jak już ujedziesz z połowe a6w to i do końca dojedziesz, ale niestety to pochłania sporo czasu i czasem sie już nie ma sił na to ;p

Duzen, 4 miechy po 1000 spięć dziennie i wyrobiłeś taki brzuch jak na focie?? przed tym okresem w jakim stanie miałeś brzuch?

duzen
29-08-07, 16:50
brzuch jeszcze w lutym mialem jak w 9 miesiacu ciązy. To tak obrazowo sobie wyobraź przy 183 cm wzrostu. Niefajny widok :P