PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie cwiczenia?



Blade
26-08-07, 11:34
Witam. Jestem tu nowy i mam kilka pytan. Ostatnio kupilem sobie gryf prosty, dwa hantle , laweczke i troche obciazenia. Chcialem sie dowiedziec czy z tym sprzetem moge trenowac triceps? Jezeli tak to jakie cwiczenia robic, bo jak narazie to do glowy przychodzi mi tylko wyciskanie w wazkim uchwycie.

I jeszcze jedna prozba ;p Prosil bym o jakis dobry plan treningu na rzezbe. Zaznaczam ze mam do dyspozycji tylko gryf prosty, dwa hantle, lawke i pare kg.

Od razu mowie ze na silownie wczesniej chodzilem ok roku, jednak tam bylo wszystko co potrzebne wiec nie bylo problemu ze sprzetem.

SEBAN
26-08-07, 12:05
Jeśli zapomniałeś ćwiczenia na triceps :

http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3733

lub http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Tam znajdziesz wszystko.Pozdro!!!!

mały huba
26-08-07, 12:11
Na początek radzę wejść do działu DIETA i ułożyć sobie swoją własną dietę.Potem proponuje wejść do działu trening i także poczytać.Na razie zapomnij o rzeźbie bo trzeba mieć co rzeźbić(rzeźba to zrzucanie tłuszczu żeby odsłonić już wyrobione mieśnie, a z tego co piszesz to raczej takich nie masz),dlatego ułóż sobie z podwieszonych tematów dietę i trening na masę i minimum rok/półtora tak rób. Co do samego tricepsa to masz masę ćwiczeń. -wyciskanie francuskie sztangi łamanej/prostej w leżeniu/siadzie(kładziesz się na ławce sztangę trzymasz za głową i ręce płynnym ruchem prostujesz nad głową) -Prostowanie ramion ze sztangielkami w opadzie. Opierasz kolano i ręke na ławce pochylając cały tłów natomiat drugą rekę układasz prostopadle do tłowa po czym dwufazowym ruchem prostujesz ją równolegle do tłowia(najpierw wybijasz łokieć potem prostujesz całą rękę) Wyciskanie na wąsko Francuskie wyciskanie sztangielki w siadze Siedzisz na ławce jedną rekę ze sztangielką trzymasz zgiętą w łokciu za głową po czym ruchem układasz rękę do pionu. To są przykłady a jest sporo wariacji poszczególnych ćwiczeń. Pozdrawiam tej. Jak piszę seban odwiedź także tą stronę ;) Jest naprawdę niezła choć są na niej drobne błędy.Jak na razie wybierz coś sobie. Jeszcze raz pozdro.