PDA

Zobacz pełną wersję : Kupiłem spalacz, co dalej?



Radosso
24-08-07, 18:55
Po pierwsze witam wszystkich. To mój pierwszy post.

Do rzeczy.
Kupiłem dzisiaj spalacz UNIVERSAL RIPPED FAST (120 cap). Powodem tego zakupu są moje 3 opony na brzuchu. Nie jestem gruby, ale już zaczyna widać brzuszek . Mam 185cm i 88kg. Wcześniej, jakieś półtora roku temu, brałem węglowodany i coś tam jeszcze, później kreatynę (tą najsłabszą) i HMB. Ćwiczyłem, potem, jak już było nawet fajnie, do odeszłam od tego. I dzisiaj chce spalić ten cholerny brzuch, no i coś jeszcze u góry podbudować.

Powiedzcie, koledzy co myślicie o tym spalaczu, i jaki program treningowy obrać, na co najbardziej nacisnąć.

Dzięki wielkie

karlos11
24-08-07, 20:56
Masz duza tkanke miesniowa 185cm i 88 waga chcialbym tak! A tak to chyba powinienes cwiczyc w polowie masa/rzezba

dexter
24-08-07, 23:11
jak mozna ćwiczyć w połowie na mase i połowie na rzezbe ?

Radosso
25-08-07, 00:18
Na masę absolutnie nie chce. Już to przerabiałem. Ładnie urosłem, do dzisiaj to mam, ale już mega sflaczałe. Poza tym jakoś ciężko się czuje i chce zrzucić kilka kilko. Powiedzmy do 80kg. Co powiecie o tym spalaczu? Możecie mi zaproponować jakiś optymalny (nie zbyt intensywny) harmonogram ćwiczeń?
thz

oSiŁeK_sNd
26-08-07, 11:18
co do cwiczen to nie wiem w twoim przypadku co mozna Ci polecic,ja chce akurat zrzucic tak z 3-4 kg i potem znowu na mase robic,chodzi mi tylko zeby spalic z brzucha tluszczyk i z tad moje pytanie,jaki spalacz kupic i ile...niech ktos napisze jaki jest dobry,moze byc nawet drogi oby byl dobry i najlepiej jakby to napisal ktos kto juz testowal owy wynalazek lub zna kogos kto bral i widzial ze dziala.pozdro