PDA

Zobacz pełną wersję : stagnacja ;/



wspom2k5
24-08-07, 08:57
Ostatnio zauwazylem ze chyba stoje w miejscu (nie idzie sila itp) wiec co zrobic aby wyjsc z stagnacji?? Plan zmieniam regularnie co jakies 2 miesiace, niedawno mialem 2 tygodniowa przerwe regeneracyjna. Co radzicie?? Jesli to nie byloby konieczne to wolałbym nie brac narazie zadnych odzywek (brak $$$).

czekam na rady

pozdro ;]

Punisher
24-08-07, 09:27
Po przerwie powinieneś wyjść ze stagnacji...
A plan zmieniłeś na całkiem inny czy na tez sprzed 2 miesięcy?

Pokombinuj:
-pozmieniaj kolejność ćwiczeń,
-pozmieniaj ćwiczenia,
-pododawaj nowe,
-zmień zakres ruchu wykonywania ćwiczeń, zmień prędkość opuszczania i -podnoszenia (jak nie opuszczałeś bardzo wolno to teraz spróbój -bdb),
-zmień obciążenie, np. na trening siłowy (jest teza: bez zwiększenia siły, mięśnie nie będą większe)
-zmień połączenia partii mięśniowych na treningu itp

Może jeszcze ktoś zna jakieś metody.

wspom2k5
24-08-07, 10:18
cwiczenia niby zmieniam prawie calkowicie na nowe. Sprobuje zaczac robic trening na sile bo jak narazie caly czas byl na mase ;]

ubermas
24-08-07, 11:37
Niestety w zyciu kazdego kulturysty zaczyna sie moment, ze bez odzywek bedzie sie stalo. Niestety ja tez nie mam kasy na odzywki i moja waga stoi w miejscu, tzn wacha sie od 94 do 96 kg i nie ruszy wiecej. Myske, ze czeka cie to samo. Niestety tak jest w tym sporcie. Zmiana treningu, przerwa itp itd napewno pomoga, ale nie licz, ze bedzie tak samo jak na poczatku. Pojdziesz w gore moze 2 kilo i na tym koniec... zreszta przekonasz sie sam. Pozdro

Punisher
24-08-07, 12:05
No właśnie, na początku to idzie, ale potem to już nie jest tk chop siup...

hooligans
24-08-07, 12:49
dlatego co jakiś czas trzeba zmieniac paln treningowy a pobudzic wszystkie bodzce odpowiadające za przyrosy masy mięsniowej

Punisher
24-08-07, 12:53
dlatego co jakiś czas trzeba zmieniac paln treningowy a pobudzic wszystkie bodzce odpowiadające za przyrosy masy mięsniowej
bez komentarza...

ubermas
24-08-07, 14:12
sofofk666 o co teges mu chodzi??

Punisher
24-08-07, 15:27
sofofk666 o co teges mu chodzi??
Nie wiem, ale ten kolo mnie od początku wkur**a, zobacz na jego posty. I w ogóle spamuje koleś ciągle.
Koleś napisał, że zmienia plan, a ty piszesz to samo co on.... :[