PDA

Zobacz pełną wersję : 15 lat, 185cm, 93kg



imkj
23-08-07, 23:56
Witam. Jestem nowy na forum i szukam pomocy na temat schudnięcia. Mam 15 lat, mierzę 185cm i ważę 93kg. Jak dla mnie waga ma przeraża mnie, bo w ubraniu nie wydaję się gruby, lecz w rzeczywistości jestem. Grubsze uda, brzuszek piwosza, no i fałdy ;| no niestety, chipsy, batoniki, pepsi dały się we znaki. Z daniami również nie oszczędzam, jem co dobre i co podadzą pod nos ;) Zamierzam to zmienić i mam nadzieje ze w jakiś sposób podpowiecie mi jak to zrobić ;) Chodziłem przez około 2 miesiące na siłownie (było to pół roku temu ) 85kg na klatkę, teraz może 90 ( przez wakacje pracowałem fizycznie ). Od września zacznie się w-f, siłownia 9 mysle juz o tym powazniej, na czysto, bez zadnych odzywek ) no i nauka (trzeba się pouczyć chociaz w tym roku, III klasa :) ) Od jutra w kalendarzu odhaczam 24 sierpień, nie jem słodyczy, piję moneralną bez gazu, a i bro też już nie, 1 na miesiąc - dwa, Proszę poradcię jak w miarę możliwości schudnąć 13 kg ;| Zamierzam dobić tak do około 80 kg i przykoksić ;P obcisła bluzeczka i te sprawy, pozdrawiam gorąco, mam nadzieje ze sie uda, licze na was! Mozecie pisac pod numer gg 9129389, na pewno wyslucham rad ;) dziekuje.

lo3
24-08-07, 00:23
Ja najpierw proponuje spalić ten tłuszcz. Aeroby, bieganie rower ;] Póżniej siła

lo3
24-08-07, 00:23
A cha, oczywiście zdrowe odzywianie i diete ;)

imkj
24-08-07, 09:42
tak tak, zdrowe odzywianie sie i dieta, tylko jaka?