PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy co myslicie ?? klatka



Godlike
22-08-07, 20:01
Po rozgrzewce:

-Pompki tylko nie takie zwykłe tylko takie gdzie nogi mam wyzej niz reszta ciała np.na łózku, krzesle itp tak 1 seria po 8 razy
-wyciskanie sztangli waski uchwyt na szerokosc barków skos głową do góry tak z 6 seri po 8 razy
-rozpiętki równiez skos głowa do góry tak z 6 serii po 6 razy
-wyciskanie hantli takze skos głowa do góry 6 serii po 8 razy
- przenoszenie hantli za głowe tylko na lekkim skosie głowa do góry skos tak z 15-20 stopni niewiem czy to dobre cwiczenie :) 4serie po 8 razy
na koniec podciaganie na drazku za kark 1 seria 8 razy i krutki zwiz zeby sie rozciagnac.

Mam pytanie czy taki plan treningowy jest dobry chodzi mi o górne i środkowe czesci klatki prosił bym o ocene i jakies sugestie czy porady.

MłodyPudzian
22-08-07, 20:36
Masa czy rzeźba?? a z tymi pompkami to mnie rozsmieszyles po 8 pompek chyba po 80 powinno byc :P nie no zart ale wiecej troche a ja bym ci polecil tak jezeli masz do dyspozycji profesjonalna silke to tak..

Wyciskanie sztangi na prostej ławce 4 serie 6,8,10,12 chwyt troche szerszy niz barki( różny chwyt rożne mięśnie klatki pracują) poczytaj o tym w internecie!
Wyciskanie hantli na skosnej 4 serie 6,8,10,12
I wyciskanie sztangi głowa do dołu albo przenoszenie hantla za głowe 4 serie 6,8,10,12
Rozpiętki na maszynie albo standardowe na lawce z hantlami po 4 serie 6,8,10,12
i jeszcze brama(ściąganie dwóch linek wyciągow górnych do dołu SUPER POLECAM) tez okolo 4 serie 6,8,10,12 no ale to zalezy jaki masz staz i czy masa czy rzezba ja osobiscie robie wszystkie serie z powtorzeniami w granicach 12 ewentualnie 15 powtorzen!! napisz cos jeszcze o stazu i jaki masz sprzet czy silka profesional czy domowa itp . pozdrawiam :)

Godlike
22-08-07, 20:57
Staz juz jest duzy koło 3 lat,ale to było wszystko baaaaardzo amatorsko,a siłownia to domowa ławeczka sztangla zwykła łamana hantelki tak standardowo,no i jestem po dosc długiej przerwie bo około 2 miesiace i jak cos to na sucho jade nigdy nic nie brałem obwód klatki to 116 cm ale mam za mały srodek i góre i te partie chciałbym bardzo poprawic,a co do zeby czy masy to umnie w sumie idzie to i to równoczesnie nie stosuje zadnych diet jesm sobie normalnie jedynie co to maslenka jakies mleko z cały chleb dziennie z dodatkami tak standardowo waze 90 kg przy wzroscie 186 cm przec ten cały czas odkod cwicze przyszło mi ponad 20 kg na sucho

MłodyPudzian
23-08-07, 10:41
Masa i rzeźba naraz hehe dziwne , no stary niemasz diety to odpuść ćwiczenia bo aby na darmo ćwiczysz no chyba ze masz genetyke bombową to i bez dietki przyjdzie "MOŻE" ale diete zrob sobie i trzymaj. Uwież mi dietke można zrobić tak urozmaiconą, że będzie ci smakować a i efekty bedą lepsze. No rob tak jak ci poradzilem tylko bez bramy i rozpiętków na maszynie bo tego niemasz. Rób powolutku zobaczysz jak ci będzie szło. Pozdrawiam!