PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc



shotgun
22-08-07, 13:31
siema mam 185cm wzrostu ,waga 85,staz 4 lata,pierwszy raz zaczalem stosowac diete z odzywkami,wyniki silowe calkiem calkiem bo np.seria na klate =110,nieuzywam sterydow.Dieta wyglada tak:-sniadanie:100gplatki z (pol litra )mlekiem-2 sniadanie:chleb z (100g)twarogiem i (100g)makrela wedzona-obiad:(100g)fasola,(100g)papryka,(50g)ryz,(150)pie rs z kurczaka-przed treningiem::jakies jablka z morelami-po silowni:100g)fasola,(100g)papryka,(50g)ryz,(150)pi ers z kurczaka-na kolacje wypijam pol litra mleka i smaze 2 parowki z jajkiem(co drugi dzien jedno jajko,bo to cholesterol),w czasie treningow 1,5 litra soku pomaranczowego z wit C(bogaty w weglowodany).
TRENING:poniedzialek :plecy biceps-podnoszenie w opadzie,drazek,martwy ciag,podciaganie wzdluz tulowia,unoszenie ramion ze sztanga i hatlami
wtorek-:barki:wyciskanie sztagni zza kark,zprzodu i wyciskanie hantli,BRZUCH unoszenie mog na drazku,brzuszki zwykle,boki itd
czwartek:klata triceps:wyciskanie sztagni na laweczce i w skosie,i hantle to samo,triceps francuz na siedzaco i lezacoi hantlem cos tam
piatek:nogi:przysiady ze sztanga z tylu i zprzodu,wspiecia lydek i brzuch

GLOWNA METODA jest PROGRESJA 12 10 8 6,nieraz 6 6 6 6
odzywki :kreatyna,gltamina ,hmb,bcaa,dekstroza,tribulus

Problem mam z klata jest silna lecz niechce rosnac jakby przetrenowana,mala objetosc,glowna przyczyna to to ze jestem ektomorfikiem oczywiscie ale mogla by cos z siebie dac juz,licze na zasade:SILA TO KLUCZ DO MASY.
NIEWIEM JAK STOSOWAC BCAA W DNI BEZTRENINGOWE I JAK DLGO MOGE JE STOSOWAC TAK SAMO Z GLUTAMINA.
ALEGLOWNY TAKI PROBLEM, TO TO ZE BRZUCH MI STRASZNIE ROSNIE OD TEJ DIETY PUCHNIE JAK MIKOLAJA CO ZTYM ZROBIC!!!POPROSTU W DNI BEZTRENINGOWE NIEBEDE SIE TAK OBRZERAL CHYBA .
JAK TO WSZYSTKO SKIEROWAC ZEBY DALO DOBRA SATYSFAKCJE,SUPLEMENTY BIORE OD 2TYG A EFEKTY SILOWE SA DUZE.
TRENIG ROBIE W 60MIN. NA BARDZO WYSOKICH OBROTACH.

wara
22-08-07, 15:10
BCAA 3 razy dziennie 1 tabletka na 20kg ciala
brzuch puchnie to normalne duzo jesc kazdy tak ma jak bedziesz robil redukcje to sie zmniejszy ;}