PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc- dieta przy wadze 85 kg



NaughtySoul86
22-08-07, 00:26
Witam, opisze troche swoją sytuacje żeby była wam łatwiej mi pomuc wzrost 180, waga 85 kg, ćwicze już 2 rok, wcześniej ważyłem około 97 kg jednak przez wyjazd za granice waga poleciała..... wcześniej nie robiłem szczegółowych diet, poprostu jadłem dużo żarcia i supli , mocno ćwiczyłem i tak mi poszło.... teraz potrzebuje szybko odzyskać dawny wygląd, a wiem że z dobrą dieta dużo prościej :) powiem wam co mam z supli to wam pomoże w ułożeniu dla mnie diety- Mass XXL od treck( 4,8 kg ) ostrowia ( 2 kg ), extra mass ( ok. 1,5 kg ), Nitro bolon ( jakieś 400 gram- resztki po ostatniej kuracji z przed wyjazdu, ) do tego zamieżam dokupić kretke plus glutamine
Pliss potrzebuje dobrej diety do tego, ogólnie nie mam problemów z tyciem ( wolny metabolizm ) tryb życia- od jutra totalny luz :) jak ktoś ma jakąś fajną dietke to plis wklejcie linka albo coś.... :) z góry dzieki za pomoc, aha wiek 21

pw
22-08-07, 10:03
My tu sprawdzamy diety, nie układamy ich dla kogoś...

NaughtySoul86
22-08-07, 13:27
ehhh wiem ze sprawdzacie, ale może ktoś już układał taką diete i mugby mi pomuc :) wiadomo nie każdy jest ekspertem w układaniu diety ( np Ja ) dlatego prosze o pomoc ,

pw
22-08-07, 13:42
Poszukaj w tematach i popatrz jak wyglądały diety innych ludzi

SEBAN
22-08-07, 14:29
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=67
Poczytaj,powinno ci coś pomóc.Pozdro!!!!