PDA

Zobacz pełną wersję : Voldemort pytanko



Quadro
21-08-07, 22:34
Voldemort juz sie gubie jak to jest miałem cykl 1-6oma/250c3d+1-4Meta cd ,ale chodzi mi o odblok ,jak koncze cykl wale clomi czyli 3 tyg.po ostatnim szocie i teraz jak to jest po clomidzie czekam jakis czas czy po zakończeniu clomidu moge cykl nastepny robic??

polo
22-08-07, 10:10
za mało omy ome powinienes 10 tyg min walić , walnij jeszcze 4 tyg omy i dopiero zrob odblok

vold
22-08-07, 12:24
Na omie powinien być cykl na więcej tygodni ale jak tak zrobiłeś to trudno , clomid zaczynasz 3 tyg po ostatniej omce w pierwszy dzień może być 150mg potem z 6 dni po 100mg potem po 1 tabl od 10 do 14 dni.

Quadro
22-08-07, 12:59
Ja wiem ,ja wiem:) ale czy po clomidzie od razu moge robic następny cykl czy musze czekać np:miesiąc??

polo
22-08-07, 14:06
to nie lepiej ten przedłużyć bo hujnie zrobiłeś a nie cykl , dokup sobie z paczke omy i pociagnij do 10 tyg bo dopiero tera sie oma rozkreciła a ty ja juz konczysz , bez sesu

Quadro
22-08-07, 21:37
polo jestem juz 2,5tygodnia po statnim szocie!!!!!Niby dlaczego mam przedłużyć określ sie,ja ze swojej strony Ci powiem ze zrobiłem tak jak chciałem czyli na kicka Meta 1-4 tygodnia +omka 250 c3d 1-6 przez następne trzy tygodnie czyli 6-9 omka bedzie rozkręcała się aż w dziewiątym tygodniu powoli zgasnie potem przerwa (krótsza niż przy cyklu 12 tygodniowym ) i nastepny cykl wybacz ale sądze że ciągnąć Omke wiecej niż 6 tygodni to totalna porażka i taka sama bzdura jak cykle piramidalne które były bardziej tradycją niz zdrowym mysleniem i tyle.Mam takie same rezultaty jak każdy inny po omie poiwem że miałem zatrucie tygodniowe+6 dni libacji w Berku.A jednak jest zadowolony z cyklu teraz dam na cykl npp+propa+wino i to bedzie max trwało 6 tygodnia :) i tyle,nie sadze że robie cos nie tak bo naprawde mam kontakt z czołowymi zawodnikami w tym kraju więc.....
ps:
polo jak masz jakies doświadczenia w braniu czegokolwiek to powiedz jakie ty cykle przeszedłeś bo po twoim wieku to by było bez sensu!!!Ale sądze że wiecej czytasz niz masz jakieś doświadczenie więc wybacz przyjacielu idź odrabiać lekcje.Co innego Voldemort ale mówie każdy ma swoje podejście a moje pytanie było innego rodzaju niż "czy zrobiłem dobrze czy źle " tylko brzmiało (czy po clomidzie mam robić cykl czy lepiej poczekać ,tydzień ,miesiąc itd.)

wolak
23-08-07, 23:39
poczekaj cpo tym cyklu 4-6 tyg

vold
27-08-07, 20:03
j/w.

Jeśli chodzi o cykl na długich estrach tak jak jest w przypadku omnadrenu polecam cykle nie krótsze niż 8 tyg, chodz większość stosujących takie cykle stwierdziło że po 6 tyg nie mieli żadnych przyrostów i nie powiem w pewnym sensie jest to prawda tylko można to różnie tłumaczyć napewno po odstawieniu długich estrów przy krótkim stosowaniu mogą wystąpić o wiele większe spadki.

Jest jeszcze druga opcja np. przy takim cyklu:

1 - 4 tyg meta
1 - 6 tyg omka

taki cykl może dać podobne efekty jak byśmy stosowali ome przez 8 czy nawet 10 tyg jest to też troszke logiczne ponieważ jest jeszcze metanabol który aktywnie działa przez 4 tyg i spadki po nim mogą wystąpić po ok 6 tyg więc kończąć taki cykl możemy doznać bardzo dużej utraty zdobytaj masy a jeśli zastosowali byśmy dłuższe stosowanie testosteronu to spadki po mecie nie były by tak widoczne ponieważ testosteron idzie dalej i występują spadki po mecie a przyrosty na testosteronie więc mamy przyrosty tylko nie bardzo widoczne ale masa się utrzymuje, więc moim zdaniem jest sens stosowania długich estrów, chodz muszę przyznać że 10 tyg czy nawet 12 tyg cykl na testosteronach takich jak np omka to zajebiście cięzki cykl dlatego zawsze polecam przejcie na krótki ester pod koniec np propionicum wtedy też dobrym rozwiązaniem jest dołożenie np winstrolu.