PDA

Zobacz pełną wersję : Maly Problem Prosze O Pomoc



Koroner
20-08-07, 12:02
Jestem nowy na tym forum wiec nie wiem gdzie powinienem zalozyc ten temat wiec jezeli pomylilem kategorie to prosze o wyrozumialosc.Mam 18 lat i dopiero od kilku dnia zaczelem cwiczyc uzywajac jako suplementow Solid Mass i Kreatyny. Po 2 dniach treningu lewa ze tak sie wyraze "cycka" :) wyraznie sie powiekszyla i obecnie jest wieksza od prawej. Czy to jest normalne i czym moge dalej cwiczyc czy powinienem przerwac trening na jakis czas? Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje. Prosiłbym o komentarze ludzi którzy siedzą w tym juz troche czasu.

pw
20-08-07, 13:03
Boli cycek jeśli go ściskasz?? Czujesz "Grudkę/ki"?
Nie znam się za bardzo, ale mimo wszystko polecam wizytę u lekarza, początki siłowni to burza hormonów

ubermas
20-08-07, 13:13
Nie no pw gino to raczej nie bedzie, chociaz kto wie. Powinienes bardziej opisac co masz napmysli mowiac cycek. Czy chodzi ci o miesien, czy o cyc z tluszczem. Moze jest tak, ze lewa strona napuchla ci bardziej po treningu, moze masz lipomastie, czyli otluszczenie piersi...

Koroner
20-08-07, 13:42
Czuje jak by miesien byl caly czas napiety to raczej nie jest zadne otluszczenie i mowiac o "cycku" mam na mysli miesien jak naciskam to troche boli ale to raczej przez zakwasy niz przez to.Wlasnie tez mi sie wydaje ze jest troche opuchniety po treningu ale wlasnie nie jestem pewien czy napewno tak jest wiec napisalem tutaj aby sie dowiedziec dlaczego tak jest i czy to normalne.

pw
20-08-07, 14:25
Norma, nie ćwicz klaty przed tydzień, to nie zakwasy tylko tzw. DOMS

Koroner
20-08-07, 15:34
dzieki wielkie za pomoc