PDA

Zobacz pełną wersję : skutki uboczne "pakowania"



mistrzu
28-04-06, 21:15
Jest post na temat korzyści z kulturystkyki, a teraz coś przciwnego. Jakie są skutki uboczne treningu siłowego?

MADOX
28-04-06, 23:18
jesli cwiczysz rozsadnie to niema wiekszych skotkow ubocznych , jakies nadwyrezenia ,ale tak apropo to o jakim pakowaniu mowimy " zwykle " suple dieta silka czy koksy

fishe
29-04-06, 09:50
jezeli juz sie uparles ze bedziesz cwiczyl to nie mowi sie o skutkach ubocznych :mrgreen:

krzychuool
29-04-06, 23:13
skutek uboczny: Rozstępy :mad:

Jose
30-04-06, 00:29
skutek uboczny: Rozstępyzalezy u kogo...
poza tym jesli bedziesz dbal i zapobiegal ich powstawaniu to na 100% ich unikniesz... ;)

gangster
30-04-06, 01:28
jezeli juz sie uparles ze bedziesz cwiczyl to nie mowi sie o skutkach ubocznych :mrgreen:

Dokladnie.Jedynie rozstepy lub uszkodzony staw,ale to jak sie nie dba lub z glupoty.

Raskus
30-04-06, 10:43
Nie ma skutków ubocznych jeśli ćwiczy się z głową i odpowiednią wiedzą. Same korzyści!
Skutki uboczne braku wiedzy- kontuzje, rozstępy, przepalenie...

mistrzu
30-04-06, 11:25
oczywiście nie mówimy tu o koksach.
rozstępy już mam, kontuzje kolana od tygodnia też :mrgreen:, przepalenie, tzn. co?
A np. po 20 latach nie będzie problemów ze stawami?

Raskus
30-04-06, 12:14
Nie powinno być jeśli będziesz ćwiczyć i dbać o nie tak jak trzeba. Przepalenie jest to wyczerpanie mieśni...za duży okres ćwiczenia tzw. organizm jako źródło energi korzysta z mięśni przez co mięśnie malej wskutek zbyt długiego ćwiczenia.
Mieśnie spalają się już po 40 minuitach intensywnego treningu jeśli cwiczysz ciagle na jedną partie ciała.

sławo
30-04-06, 12:50
każdy sport intęsywnie trenowany lub inaczej powiedziec tak na serio przynosi korzyści
i straty to nie uniknione
nie ma tak że trenujesz z głową to nie unikniesz kontuzji
kontuzje to nie odłączny partner każdego sportu

MADOX
01-05-06, 01:25
jesli treningi beda przebiegaly zgodnie z logika ludzkiego ciala jesli nie bedzie cie ponosila fantazja jesli nie koksujesz to niema skutkow ubocznych

Zales
15-08-06, 04:29
co do rozstępów to zależy od organizmu człowieka mam kumpli którzy wcale na siłce sie nie przemeczają a mają bardzo duże rozstępy i mówią że to od rozpietek nic bardziej mylnego sam robie rozpietki od długiego czasu i zawsze jak ćwicze to rozciągam mieśnie do granic wytrzyałości i nie mam najmniejszego rozstepu ;madox mylisz sie

tomek.
15-08-06, 12:17
mi nie tak dawno wyskoczyły i to w 4 miejscach...

watpei żeby to od rozpietek było, ostatnio nawet wywaliłem je z treningu a rozstepy i tak sie powiekszały

mapet
15-08-06, 13:29
A ja z kolei mam prozpieprzane stawy. Rozstępy kiedyś jak namietku jechałem, ale teraz ich prawie nie widać.
Minusy też są tego sportu.

tomek.
15-08-06, 13:49
minusy są jak najbardziej
jakoś sie głosno o nich nie mówi
temat tabu moze

ale bycie na pompie rekompensuje mi te minusy :mrgreen:

zrzucenie koszulki na imprezie też :twisted:

xmen145
16-08-06, 00:26
Witam wszystkich jestem tu nowy
co do minusów to ja czwicze (bardziej dla zdrowia niż na mister uniwersum)6-7 lat brz suplementów i diet i nie widze u siebie problemów takich jak problemy ze stawami czy fizjologią że mamskłonność do roztempów.
Jak zapobiegać nim i jak pozbyć się już istniejących

tomek.
16-08-06, 01:37
ja tam pierdziele takie rekreacyjne pakowanie

wole rok sie przyłożyc a osiagnac to co mogłbym na luzie w 2 lata

ekonomicznie myśle :twisted:

Jose
16-08-06, 02:07
Jak zapobiegać nim i jak pozbyć się już istniejącychzajrzyj do dzialu o zdrowiu tam jest temat o rozstepach i w nim jest chyba wszystko opisane ;)

pey
16-08-06, 04:05
Bóle stawów czuć u niektórych podczas trenowania a u innych uaktywniają się czasem po paru latach. Pojawić też mogą się zwyrodnienia.Dlatego trzeba uważać z ciężarami żeby nie przesadzić!