PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki trening ??



exile
28-04-06, 21:08
Witam!! Na początku chciałbym zaznaczyć, ze mam 20 lat / 192 cm / prawie 100 kg wagi, chodze na siłke stosunkowo niedługo bo jakies 6/7 miesiecy. Na poczatku to sobie cwiczylem nie wiedzac zbytnio co robic, pozniej przygladajac sie 'starym wyjadaczom chleba' zaczalem cwiczyc bardziej z sensem. A i jeszcze od tamtego okresu - poczatku cwiczen - mialem juz dwa cykle kreatynowe. I teraz mam problem co dalej ... mam cwiczyc na mase jeszcze czy na co - w sumie zalezy mi na masie, tyle ze mam juz prawie 100 przy 192 cm, a wynikow jakis rewelacyjnych to nie mam ( w kazdym razie 90 kg nie wycisne ). Przydałoby sie tez zrzucic troche brzuch (wlasciwie to tylko brzuch bo tylko z nim mam problemy :P), tyle ze o ile jestem zoorientowany to takie treningi sie troche kłocą ...
Prosiłbym wiec szanownych starszych stazem o jakis info co by polecali mi ...
Poki co to moj trening wyglada tak - chodze 3x tyg. - pon,sr,piatek.

Cwicze.
Pon - klata, triceps
Ławeczka prosta - cos kolo 4 serii po 8-12
Wysiskanie sztangielkami na laweczce prostej 4/8-12
Przenoszenie sztangielki za głowe lezac ( nie wiem jak to sie fachowo nazywa )
rozpietki

sroda - plecy barki bicepsy
PODCIĄGANIE KOĂ?CA SZTANGI W OPADZIE 4/8-12
ŚCIĄGANIE DRĄ&#379KA/RĄCZKI WYCIĄGU GĂ?RNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM 4/8-12
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 4/8-12
Szrugsy 4/8-12
Jakies 3 na bicepsy :P

Piatek - roznie czasami klata + brzuch czasami jakos ogolnie

Wydaje mi sie osobiscie ze cos jest nie tak z tym treningiem ... w sumie to sam nawet nie wiem zbytni na co mam cwiczyc.

Z dieta to wyglada roznie czesto poprostu wychodze rano z chaty wracam wieczorem wiec staram sie jesc te kilka razy dziennie, ale roznie to wyglada.
Z gory thx za help .

Raskus
28-04-06, 22:27
Poczytaj, zdecyduj sien a co chcesz miec trening...i sam sobie bedziesz wstanie zweryfikowac wedle swoich potrzeb.

fishe
29-04-06, 08:47
Przydałoby sie tez zrzucic troche brzuch na brzuch najlepiej aeroby jakies wykonuj, trening nie dopracowany bardzo najlepiej znajdz gdzies na forum jakis bardziej fachowy trening

sławo
29-04-06, 09:37
plan do bani -jakoś słabo się przyglądałeś tym wyjadacząm
mamy prawie już maj więc lepiej się już nie masuj
znajdz sobie jakiś plan na siłę chyba jakiś tu jest do tego aeroby też już napewno zostało napisane ile i kiedy
do tego A6W
dieta też poczytaj
i do lata może coś ze sobą zrobisz

a od września ostro z masą

SebaZgr
01-05-06, 17:52
na brzuch polecam 6 weidera super zestaw.a moze trening na rzezbe byłby w twoim przypadku dobrym rozwiazaniem .pomysl

sławo
01-05-06, 18:39
SebaZgr,
na brzuch polecam 6 weidera

już podane post wyżej

=MaLuTkI=
02-05-06, 13:19
ja bym robił na Twoim miejscu redukcje, a potem mase z elementami siły jak Ci na niej zalezy, no ale nie wiem jak wyglądasz ale stosunek wagi do wzrostu... po tym wnioskuje redukcje.

pozdr.