PDA

Zobacz pełną wersję : jajka!!



Daffcia
28-04-06, 20:28
Czy jajka sa zdrowe?
Bo gdzies czytalem ze powinno sie jesc ok. 4 tygodniowo :/
A trener odemnie z silowni mi zapisal, ze mam jesc codziennie:
1 posilek - 2 jajka + 4 bialka
przed snem - 7-8 bialek (na parze lub na patelni)
Co wy o tym sadzicie? Nie za duzo troche??
Do tego dochodza oczywiscie jeszcze serki, odrzywka bialkowa, piers z kurczaka, ryz i warzywa :D:D
P.s. ja cwicze na rzezbe... zalezy mi na spaleniu tluszczu z brzucha, ale zeby nie zjechac z miesni! Cwicze regularnie 2 miesiace (wczesniej nie regularnie), mam 182cm, 82kg (brzuszek troche jest :( ) ! ! !

krzychuool
28-04-06, 20:32
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=540
:wink:

Raskus
28-04-06, 20:54
:mrgreen: jajka są zdrowe...wszystko masz w linku, jedz dużo jajek ale co do żółtek to nie wiadomo....
Troche każe Ci jeść dużo białka, może dobrze by było to zastapić te jajka czymś, ale jako tako może być, tylko możesz odjać jeśli ranem bedzie Ci się chciało iść do kibelka wysrać(chodzi mi o posiłek na noc)
Dlatego iż nadmierna ilośc białka zostaje wydalana.

zizu
28-04-06, 22:34
Jaja sa bardzo zdrowe i nie ma tu mowy o ogranicznieach do 4 ! nie czytaj glupot.

dużo jajek ale co do żółtek to nie wiadomo....

co nie wiadomo?? zoltko ma wiecej bialka niz bialko :) i to o wiele lepsze bialko


Troche każe Ci jeść dużo białka, może dobrze by było to zastapić te jajka czymś

jaj nie da sie niczym zastapic, jajo to najlepsze zrodlo bialka skladnikow mineralnych i witamin, jajo nie posiada tylko witaminy C .. jajo jest idealne!!

Rakus pewnie chodzi CI o te brednie o choloesterolu,oczywisce to sa polotki z dawnych lat choloesterol ten jest po spozyciu automatycznie ziszczony przez organizm
po prostu jest nieszkodliwy :)

ps.dafca sluchaj sie trenera !!
i nie czytaj tych bredni ze jaja sa niezdrowe w ilosci wiekszej niz 4
mysle ze te proporcje ktore ci tam powiedzial sa bardzo dobre
pozdrawiam

MADOX
28-04-06, 23:35
jajka to podstawa w posilkach masowcow

Raskus
29-04-06, 02:29
Trener zna się na rzeczy :wink: :wink: racja zizu chodziło mi o cholesterol.