PDA

Zobacz pełną wersję : Masa a Brzuch



Emcio
12-08-07, 20:11
siemka jestem tu nowy na tym forum i mam takie pytanie jak robie na silowni trening na mase a mam zadurzy brzuch(oponka) to monzna jakos rozlozyc trening zeby robi mase ale zeby spalic tkanke tluszczowa z brzuch(jakis trening) prosze pomuszcie

milosc309
12-08-07, 22:30
Nie żebym był specjalista, ale podaj co robisz na tą mase.
No i wydaje mi się że tak czy inaczej to troche tłuszczu przy każdym ćwiczeniu się spala, przy jednym wiecej przy drugim mniej, ale sie spala.

MILAN
13-08-07, 11:32
no to rób dalej trening na mase, a do tego rób sobie A6W - trening na brzuch

Młody
13-08-07, 11:43
co wy piszecie za brednie to woła o pomstę do nieba po prostu ! Nie da rady robić redukcji i masy jednoceśnie nie spalisz tłuszcu tylko z brzucha a gdzie indziej będzie. Albo robisz mase albo redukcje jeżeli chcesz zgubić brzuch to samymi brzuszkami tego nie uczynisz :P Do tego jakaś skakanka biegi itp a u Ciebie jest pewnie nadmiar węgli w diecie i brak systematycności w jedzeniu chodzi mi o pory posiłków

MILAN
13-08-07, 11:55
plan na mase na wszystkie partie z wyłączeniem brzucha, w jego przypadku robić a6w - Sam Tak Robie.

Robalo
13-08-07, 13:40
Milan robiłem tak jak mówisz i w mase gówno szło i w brzuch. Można ćwiczyć brzuch ale bez przesady bo i tak jakiś niebiańskich efektów nie bedzie.

Młody
15-08-07, 10:20
sory milan ale to że Ty tak robisz to nie znaczy że to jest dobre heh nie jesteś dla mnie jakimś wzorem :P też robie brzuch i mase ale nie po to żeby mieć kratke tylko żeby mi opona nie wywaliła