PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia na rozwiniecie miesni klaty??



Login12
12-08-07, 15:22
cześć ćwiczę na siłowni 3 miechy z przerwami i mam pytanko mam mało rozwinięte mięśnie klatki piersiowej mogli byście mi coś poradzić żeby było widać jakieś lepsze efekty? , ćwiczę 3 razy w tygodniu może jakieś ćwiczenia w domu, między treningami na siłowni?? z góry dzięki za odpowiedz

cygan1991
12-08-07, 18:14
jak cwiczysz same 3 miechy to nic cwicz normalnie

1.wyciskanie hantli skos gora
2.wyciskanie hantli plasko
3.rozpietki

przed tym rozgrzewka i dietka oraz aeroby schlodzic miesien po treningu bez sensu jest stosowac jakies metody wstrzasowe w tym okresie kiedy masz taki niski staz bo mozesz sie przemeczyc przepalic miesnie stosoj normalny trening zrob wieksza intensywnosc na klatke i bedzie szlo i cwicz jak teraz raz w tyg

Login12
12-08-07, 23:18
aeroby przy treningu na masę tez sie robi??

Robalo
13-08-07, 09:49
Można przecież nie spalasz nimi mieśni tylko tłuszcz.

DarO
13-08-07, 10:31
no tak jak kolega napisal
-skos
-plaska
-rozpietki

to sa chyba najwazniejsze cwiczenia mozesz zastapic jedno atlasem ale cyba nie ma sensu a tez nie masz co sie dziwic po 3 miesiacach efektow zadowalajacych nie bedziesz mial:)

cygan1991
13-08-07, 10:47
rob ten trening co ci podalem przez jeszcze wiele miechow nie ma sensu robic dwa razy w tygodniu czy jakies metody na tez staz 3miechy to nic zrob ten trening tylko intensywnie bez sciemniania a powinno ruszyc pzdr i pamietaj TECHNIKA TECHNIKA TECHNIKA

SEBAN
17-08-07, 18:55
Jeśli będziesz wykonywał 3 ćwicz. na klatke to maks. 4 serie na każde cwiczenie,zeby nie spalic mięsni.Ważna jest dokł. wykonywania,własciwe oddychanie.Zobaczysz efekty,aha no i DIETA!!!!