PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc



Demolka16
09-08-07, 15:48
Witam.Jestem tu nowy i mam pytanie.Jestem jednym słowem gruby :P I chciał bym zgubić co nieco a dokładniej :
W miejscu gdzie wy macie wyrobioną klate mi urosły małe cycki :/ Chciał bym je zgubić i rozwinąć jakoś klatę
Brzuch to tez mój problem.Wokół tułowia utworzyły mi się wałki tłuszczu taskże chciał bym je zredukować
Biegam codziennie po 2km .Jeśli ktoś z was mógł by napisac mi jakieś ćwiczenia żeby przyśpieszyć spalenie sadła był bym wdzieczny

Ariellka
09-08-07, 18:07
Im wiecej aerobów tym lepiej ;), do tego dieta na redukcje i voila! :)
Jak masz duzo tłuszczyku to ja bym biegi zamieniła na rowerek.. Bo mozesz sie nabawić kłopotów ze stawami.
Noi ja bym jeszcze zaczeła sie kumplowac z a6w:)

mario17
09-08-07, 22:54
Nowięc tak - przejdź na diete po 1. a6w(areobiczna 6 weidera) to znakomity sposób na zrzucenie troche tłuszczyku - wiem coś otym . Oczywiście poradziłbym ci pływanie i lekki trening z jazdą na rowerze ( ja np jeżdżę po 25 km na dzień ). A jakie masz możliwości treningowe ( sprzęt jaki masz , chodzisz na siłke ?? )

pw
09-08-07, 23:21
Nie rób aerobów, lepsze jak na siłke pójdziesz. Dieta zbilansowana

Demolka16
10-08-07, 00:02
No z siłownią będzie ciężko.Mieszkam jakieś 15 km od miasta :P Co do sprzętu jakim dysponuje to prawie żaden.2 hantle po 5kg,skakanka,ekspander.Planowałem coś powoli na spółkę z kuzynek kupić tj ławeczkę sztangę i obciążenia ale zanim zacznę pakować chyba lepiej było by zgubić sadło :P No chyba że jedno z drugim idzie w parze :D
Na razie na basen mam daleko więc odpada,rower zepsuty muszę naprawić :P
Tak jak pisałem wcześniej.Trochę biegam,dzisiaj zacząłem trochę tych aerobów(a6w próbowałem trochę i chyba bym nie wyrobił do końca :P), skaczę na skakance.Nic na razie więcej do dyspozycji nie mam :(